Hudba na svatbu 23.08.2014, kapela, DJ. Vysočina

1. čvn 201470

Dobrý den, pokud máte volný termín, návrh na kvalitní kapelu anebo DJ, budu ráda, když se mi ozvete.

Děkuji T.

• Dobrý den.
    Pokud nemáte ještě DJ, pak jsem tu právě pro Vás. Jsem mobilní DJ a kromě hudby dělám i nasvícení slavnostní místnosti v barvách, nebo odstínech dle šatů nevěsty. Pro celou věkovou strukturu mám dost pěkných tanečních melodií, takže si užijí jak děti, mládež, tak i staří. A když si budou chtít zazpívat, tak mám dost mikrofonů na pořádnou superstar mrkněte na webky. Moderace, spolupráce na zábavě a pomoc v organizaci je samozřejmostí.
    Přeji pohodovou svatbu a nekonečné množství štěstí.
    DJ ZDENEK

• Zaslána SZ

• Dobrý den, poslali jsme Vám interní poštu.
    S pozdravem a přáním hezkého dne.
    Tým Uni - Dj´s.

• Sponzor fóra
  • Dobrý den,
    mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 14 let a reference více jak 180 svateb. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím.
    S pozdravem Svatební dj Jarek

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• Dobrý den,
    pokud Vám ještě vyjde chvilka času z toho množství nabídek, tak zkuste kouknout na web. naší kapely, třeba Vás zaujme. Nabídku posílám prostřednictvím IP.
    S milým pozdravem Zuzka

• Dobrý večer, pokud se stále rozhodujete, koukněte na moje stránky.
    Nabízím kompletní super zábavu - hudba, světla, akce, soutěže atd. Lukáš

• Ahojky,
    já vřele doporučuji Kapelu Karla Pešla-hráli nám na svatbě teď 30.května a byli jsme maximálně spokojení.Perfektní komunikace,vynikající zpěvačka,všichni jsou moc milí a vstřícní.
    Všichni svatební hosté za námi chodili a říkali,že jsme nemohli vybrat lepší kapelu.
    Takže pro nás při příští akci je výběr naprosto jasný 🙂
    S pozdravem Jana

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Nabízíme Vám služby v oblasti ozvučení a osvětlení Vaší svatby. Naše filosofie je poskytovat profesionální služby nejvyšší kvality za přijatelné ceny.
    ŽIVÁ hudba. Proměníme každou párty ve 100% live SHOW. V podání zkušených muzikantů zazní HITY současné i oldies populární hudby. Dejte na kvalitu! 😉
    Jazz, pop a swing! Stylová kapela na vaši svatbu!
    Hudba k obřadu, hostině i velkolepé oslavě.
    Tančete až do rána!
    Články od našich partnerů
    Snubní prsteny - nejnovější trendy pro letošní rok
    Zahlcení plánováním svatby? Ušetřete si starosti dovozem svatební kytice!
    5 tipů, jak vybrat kapelu na svatbu, aby jste měli o zábavu postaráno!
    Archiv článků od partnerů