Menu Forum

Hudba na svatbě 2015

19. lis 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
seara
1
Registrovala se 3. listopadu 2014 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Kroměříž.
  • Svatba byla 19. září 2015
fotoportrét
fotoportrét
seara
1
Registrovala se 3. listopadu 2014 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Kroměříž.
  • Svatba byla 19. září 2015
 Ahojky sháním kapelu nebo DJ na svatbu. Nejlépe takovou, která organizuje-pořádá i program-zábavu. Máte s někým dobré zkušenosti? Prosím pište. Svatba se bude konat v září v Kroměříži. Děkuji
4. lis 2014 ve 12:31  •  Svatba byla v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
djmech (34 r.)
Profesionální DJ na svatbu - Ondra "MECH" Seidl
Ondřej Seidl PRO

Hudba a zábava - Region Praha
5
fotoportrét
fotoportrét
djmech (34 r.)
Profesionální DJ na svatbu - Ondra "MECH" Seidl
Ondřej Seidl PRO

Hudba a zábava - Region Praha
5
 Dobrý den, mohu nabídnout svoje služby - Dje na svatbu. 12 let praxe, muzika všech žánrů, moderování atd... Více info Vám zašlu do interní pošty.
4. lis 2014 ve 13:30  •  www.hrajisvatby.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
milanmiler (29 r.)
Svatební DJ M:M
Milan Miler PRO

Hudba a zábava - Region Mladá Boleslav
6
fotoportrét
fotoportrét
milanmiler (29 r.)
Svatební DJ M:M
Milan Miler PRO

Hudba a zábava - Region Mladá Boleslav
6
 Dobrý den zaslána zpráva do IP.Organizace a moderovaní vašeho velkého dne není samozřejmě problém a je to samozřejmost
4. lis 2014 ve 14:36  •  www.djmilanmiler.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonido (32 r.)
Jiří Halák / DJ Sonido
Jiří Halák PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
35

“► Dne 20.2.2016 budu exkluzivně prezentovat své služby na 2. Svatebním veletrhu v prostorách Zámečku Petrovice. Více na: www.zamecek-petrovice.cz¨ Událost Facebook: www.facebook.com/events/176218749402443/ DJ na svatbu: www.jirihalak.cz”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
sonido (32 r.)
Jiří Halák / DJ Sonido
Jiří Halák PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
35

“► Dne 20.2.2016 budu exkluzivně prezentovat své služby na 2. Svatebním veletrhu v prostorách Zámečku Petrovice. Více na: www.zamecek-petrovice.cz¨ Událost Facebook: www.facebook.com/events/176218749402443/ DJ na svatbu: www.jirihalak.cz”
(Před 10 měsíci)

►►►Vážená nevěsto, připojím se ke kolegům a do interní pošty Vám zde rovněž zasílám nabídku ať máte z čeho vybírat! emoticon Za sebe nabízím kompletní služby včetně organizace a moderování veškerého večerního programu což patří ke každé akci. S hudebními pozdravy ♪♫ Jiří Halák / DJ Sonido
4. lis 2014 ve 23:42  •  www.jirihalak.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miliiik
17
Registrovala se 13. července 2014 na beremese.cz. Přidala 246 příspěvků. Má 10 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
miliiik
17
Registrovala se 13. července 2014 na beremese.cz. Přidala 246 příspěvků. Má 10 přátel.
 http://www.berushkavk.estranky.cz/fotoalbum/berushka/
5. lis 2014 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kjlb
DJ na svatbu,párty stany,potahy na židle
Jan Kostolnik PRO

Hudba a zábava - Region Liberec
PRO Shop: 15 inzerátů
7
fotoportrét
fotoportrét
kjlb
DJ na svatbu,párty stany,potahy na židle
Jan Kostolnik PRO

Hudba a zábava - Region Liberec
PRO Shop: 15 inzerátů
7
 @seara Odeslána IP. Kostolnik
5. lis 2014 ve 12:54  •  www.kostolnik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bondyzab
135
Registrovala se 18. září 2008 na beremese.cz. Přidala 226 příspěvků. Má 34 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
bondyzab
135
Registrovala se 18. září 2008 na beremese.cz. Přidala 226 příspěvků. Má 34 přátel. Region Brno.
 @seara já můžu doporučit Helan band z Brna (ale jezdí skoro všude), nejdřív sme je slyšeli u kamarádky na svatbě a hned se s nima domluvili na tu naši. Zahrají všechno a hrají výborně. Zábavu nám neorganizovali, ale myslím, že by se to s nima dalo domluvit. Jsou moc fajn a hrají skvěle. V případě zájmu můžu poskytnout kontakt emoticon
5. lis 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (37 r.)
Bosáci, Bostrio a Boston
Lukáš Ondrušek PRO

Hudba a zábava - Region Příbram
21
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (37 r.)
Bosáci, Bostrio a Boston
Lukáš Ondrušek PRO

Hudba a zábava - Region Příbram
21
 Případně také mohu nabídnout služby naší hudební skupiny Bosáci. Hrajeme 16tým rokem na svatbách, plesech apod. Více v mém profilu či na webovkách.
5. lis 2014 v 15:58  •  Svatba byla v červenci 2010  •  www.bosaci.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatebnidj (32 r.)
Svatební dj
Šmída Jaromír PRO

Hudba a zábava - Region Olomouc
17
fotoportrét
fotoportrét
svatebnidj (32 r.)
Svatební dj
Šmída Jaromír PRO

Hudba a zábava - Region Olomouc
17
 Dobrý den,
mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 14 let a reference více jak 200 svateb. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím.
S pozdravem Svatební dj Jarek
7. lis 2014 v 09:48  •  www.svatebnidj.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miska_honzik
22
Registrovala se 1. října 2014 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Má 10 přátel. Region Vyškov.
  • Svatba byla 25. července 2015
    Nemojany, Region Vyškov
fotoportrét
fotoportrét
miska_honzik
22
Registrovala se 1. října 2014 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Má 10 přátel. Region Vyškov.
  • Svatba byla 25. července 2015
    Nemojany, Region Vyškov
 @bondyzab Ahojky,můžeš mi prosím poslat kontakt. Kolik má tato kapela členů?Děkuji
19. lis 2014 ve 14:50  •  Svatba byla v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
31. bře 2015 ve 12:41 • radimblazek