Hudba na svatbě 2015

Ahojky sháním kapelu nebo DJ na svatbu. Nejlépe takovou, která organizuje-pořádá i program-zábavu. Máte s někým dobré zkušenosti? Prosím pište. Svatba se bude konat v září v Kroměříži. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout svoje služby - Dje na svatbu. 12 let praxe, muzika všech žánrů, moderování atd... Více info Vám zašlu do interní pošty.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den zaslána zpráva do IP.Organizace a moderovaní vašeho velkého dne není samozřejmě problém a je to samozřejmost
Odpovědět
Profilova fotka
►►►Vážená nevěsto, připojím se ke kolegům a do interní pošty Vám zde rovněž zasílám nabídku ať máte z čeho vybírat! ;-) Za sebe nabízím kompletní služby včetně organizace a moderování veškerého večerního programu což patří ke každé akci. S hudebními pozdravy ♪♫ Jiří Halák / DJ Sonido
Odpovědět
http://www.berushkavk.estranky.cz/fot...
Odpovědět
Profilova fotka
@seara Odeslána IP. Kostolnik
Odpovědět
Profilova fotka
@seara já můžu doporučit Helan band z Brna (ale jezdí skoro všude), nejdřív sme je slyšeli u kamarádky na svatbě a hned se s nima domluvili na tu naši. Zahrají všechno a hrají výborně. Zábavu nám neorganizovali, ale myslím, že by se to s nima dalo domluvit. Jsou moc fajn a hrají skvěle. V případě zájmu můžu poskytnout kontakt :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Případně také mohu nabídnout služby naší hudební skupiny Bosáci. Hrajeme 16tým rokem na svatbách, plesech apod. Více v mém profilu či na webovkách.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 14 let a reference více jak 200 svateb. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
@bondyzab Ahojky,můžeš mi prosím poslat kontakt. Kolik má tato kapela členů?Děkuji
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?