Hudba na obřad housle/ viola

29. čvn 202020

Dobrý den, hledáme hudební doprovod (housle,viola...) na svatební obřad, můžete mi někoho doporučit ? Děkuji
Domažlicko

• @kacrovam  Dobrý den, slečno nevěsto,
    ve věci zajištění hudebního doprovodu na svatební obřad v termínu sobota 13.06.2020 na Domažlicku Vám rád budu k dispozici.
    Nabídku Vám, s dovolením, zasílám zprávou zdejší Interní pošty.

Obsahuje i hudebníky/kapely a pevně věřím, že se mi povede Vaši poptávku uspokojit k Vaší plné spokojenosti 😉
    Doufám v naši budoucí spolupráci a bezchybnou realizaci Vašeho “Dne D”.

• Dobrý den,

živá hudba na svatební obřad v podání hudebníků, kteří nechají výběr repertoáru ve Vašich rukou a zahrají Vám tak co si přejete, je skvělou volbou. 🙂

Ráda bych Vám představila alespoň některé možnosti hudebních uskupení:
    Smyčcové soubory - smyčcové duo, trio, kvarteto
    Harfa
    Klavír (klávesy)
    Saxofon
    Kytara
    Duo s houslemi - housle a harfa, housle a klavír, housle a kytara

Varianta hudebníků v souboru může být ale také na Vaše přání - toto jsou nejžádanější svatební ansámbly. Jak již bylo zmíněno - repertoár Vám rádi zahrají na výběr a přání.
    Kontaktovat mne můžete zde nebo na webových stránkách přes kontaktní formulář či emailem.

Krásný den
    Simona, harfistka

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Jan Daniel
    Nymburk
    Nabízím služby svatebního dje. Profesionální přístup s úsměvem na rtech, kvalitní světla a zvuk. Ohromné množství skladeb napříč žánry, fér ceny.
    Svatební mejdan. Nabízím víc jak 25 let zkušeností a přes 250 realizovaných svateb po celé ČR, převážně v Královehradeckém kraji a pár v zahraničí.
    Nabízíme Vám služby v oblasti ozvučení a osvětlení Vaší svatby. Naše filosofie je poskytovat profesionální služby nejvyšší kvality za přijatelné ceny.
    Články od našich partnerů
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    5 důvodů, proč si na svatbu objednat profesionální catering
    Archiv článků od partnerů