Hudba kapela nebo DJ? Květen 2017, v okolí Berouna

Ahoj, nejsme si stále jisti, jak se rozhodnout. Máme rádi živou hudbu, rodina by si možná ani DJ neuměla představit. Ale poslední dobou mám pocit, že je opravdu málo dobrých kapel, ktere mají širší pěvecký repertoár. I když rádi tancime, přestali jsme chodit na plesy, protoze je to stále to samé dokola s ne moc dobrým pěveckým projevem. Líbilo by se nám, kdyby uměli zahrát i něco modernějšího a tím nemyslím Kabáty. Tak řešíme DJ nebo kapela? Jak jste to řešili vy, pokud jste to cítili stejně jako já? Případně prosím o tipy na DJ i kapely. Svatbu máme v květnu v okolí Berouna.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Hudební skupina Bosáci - poslána SZ.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, organizujeme svatby na klíč, takže Vám můžeme doporučit více kapel. Pokud budete mít zájem, neváhejte nás oslovit na mail nebo telefonicky. Domluvíme se by vám nejlépe vyhovovalo. Hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Jsme z Prostějova. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, nabídka zaslána do IP ;-)
Odpovědět
Chtela jsem DJ a partner kapelu, skoncili jsme u kapely, protoze ta se hodi toho mista vice nez DJ, mame proverenou kapelu, ktera hrala na svatbe meho svagra a na svatbach spolecnych pratel, hraji cokoliv a take je moznost si vybrat z dua a tria, my budeme mit trio :-) Zalezi jestli je to nejake romanticke misto, kam se spis hodi kapela nebo klasicke misto (kulturak, restaurace apod.) kde je vhodnejsi DJ
Odpovědět
Hezký den přeji, nabídka zaslána do SZ :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, pokud byste rádi i živou hudbu k obřadu, neváhejte se podívat na mé stránky. :) Hezký den Simona
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velmi rád nabídnu své služby. Nabídka zaslána interní poštou. S pozdravem a přáním klidných příprav svatby Dj Lukáš Mercl
Odpovědět
Profilova fotka
Nabízel jsem kapelu Bosáci, popřípadě moji druhou kapelu Boston.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já se připojuji k nabídkám a zasílám Vám svou nabídku do interní pošty. S pozdravem Ondra Seidl
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Dovoluji si zaslat nabídku do IP. S přáním pěkného dne. Jaromír Opiela
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?