Hudba k obřadu - Spotify?

Profilova fotka
Ahoj, tohle jsem trochu podcenila a došlo mi že u obřadu by měla vlastně hrát nějaká hudba, jak jste to řešili? Odpoledne budeme mít kapelu. Říkala jsem si, že bych dala repráček a sestavila si playlist na Spotify a pověřila někoho puštěním a vypnutím?
Odpovědět
Profilova fotka
Proč ne,?… Klidně si to takhle přes Spotify pusťte, ale asi je lepší mít hudbu staženou offline, kdyby se vám během obřadu kously data, bude ticho. Stačí pár songů: 1. Na příchod ženicha 2. Na příchod nevěsty 3. Na první polibek a podpisy 4. Pár songů ke gratulacím 5. Na odchod špalírem z obřadu Ještě je vhodná decentní hudba před začátkem obřadu, kdy se lidé scházejí k obřadních místu. Určitě to zvládnete 😉
Odpovědět
My hudbu na obrad normalne na Spotify meli. Poustela to koordinatorka, ktera s tim uz mela praxi, ale imho to neni prekazka ani bez toho, kdyz se to vsechno zavcas domluvi. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Goro to napsal přesně, jen si říkám, jestli nějaký repráček ozvučí tak významnou událost dostatečně. Když tak si raději půjčte něco většího, jinak budete mít místo hudby hudbičku. :o)
Odpovědět
My máme též hudbu sestavenou ve Spotify. Pouštět nám ji bude normálně DJ, jen mu dám instrukce, kterou písničku do konce, kterou dát potichu... A reprák teda budeme mít velký, svatba bude na louce a já budu schovaná asi 40 metrů daleko (utajená neběsta), tak abych vůbec slyšela, kdy mám vyjít 😄
Odpovědět
Spotify je velmi nevhodné řešení. Může tam skočit reklama a trapas je na světě. Také může vypadnout bluetooth spojení - velmi časté. Dále, pokud jste nečetla podmínky služby, je zakázána veřejná produkce. Jedná se o službu pouze pro osobní poslech. Nejlepší je mít živou muziku, která si platí poplatky OSA a ty vám naúčtuje.
Odpovědět
Profilova fotka
Spotify mám zaplacené, takže reklama tam skočit nemůže. Vypadnout spojení může. A co se týká těch dvacet minut při obřadu, tak si myslím, že jestli si to někdo pouští při oslavách nebo já dvacet minut při obřadu, to bych neřešila.
Odpovědět
Profilova fotka
Výpadek BT spojení rozhodně není častý. Svatba není veřejnou produkcí, je to stále osobní užití. S tím také souvisí vámi zmíněná OSA kdy pokud si budu přehrávat písničky sám (jedno jak) tak poplatky platit nemusím, musí je platit DJ/kapela protože se tím živí = je to komerční využití
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?