Housle+piano (na obřad) - svatba 10.6.2023 - Zruč n. Sázavou

Dobrý den shanime duo housle +piano na nášsvatební obřad dne 10.6.2023 pobliz Zruče n. Sázavou, předem děkujeme za nabídky.
Odpovědět
Dobrý den. Jsem pianista Peter Zbranek a Váš termín mám ještě volný. Pokud máte zájem, rád budu doprovázet Váš velký den svou hrou. Také mohu zajistit houslistku pro ještě krásnější zážitek.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout kolegy z Jihlavy nebo Havlíčkova Brodu. Posílám SZ.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, živý hudební doprovod na svatbu je skvělou volbou. ♫Ráda Vám zajistím kolegyňku houslistku z BRNA. ♫ Hrajeme buď při příležitosti svatebního obřadu nebo slavnostní hostiny a vytvoříme Vám a hostům nádhernou romantickou atmosféru. ♥ Nabízíme široké možnosti výběru hudebních nástrojů a skladby Vám rádi zahrajeme na přání snoubenců dle Vašeho výběru. Hudbu Vám rádi zajistíme z Vaší oblasti. ♥ ♪ Smyčcové kvarteto, smyčcové trio/duo ♪ Harfa ♪ Klavír (klávesy) ♪ Saxofon ♪ Kytara ♪ Duo harfa a housle ♪ Duo housle a klavír/kytara ad. Více informací o hudebním doprovodu Vám rádi poskytneme - kontaktovat mne můžete zde nebo na webových stránkách přes kontaktní formulář či emailem. Krásný den Harfistka Simona
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?