Menu Forum

Hledáme hudbu na česko-polskou svatbu 9.8.2014

25. únor 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
hacek84
Registroval se 27. dubna 2014 na beremese.cz. Přidal 2 příspěvky.
  • Svatba byla 9. srpna 2014
fotoportrét
fotoportrét
hacek84
Registroval se 27. dubna 2014 na beremese.cz. Přidal 2 příspěvky.
  • Svatba byla 9. srpna 2014
 Hledáme kapelu na českopolskou svatbu která by se měla konat 9.8.2014 v čr, v Teplicích na Moravě. Kapela by měla být schopna hrát vyvážený poměr cz:pl písniček.
poraďte. Případně kapely mě mohou kontaktovat na email: Jan.hlavacka@seznam.cz
předem díky
27. dub 2014 v 10:57  •  Svatba byla v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
djstars (39 r.)
DJ na Svatbu
miroslav vobora PRO

Hudba a zábava - Region Praha

“Dobrý den,musím sem dát tenhle příspěvek k zamyšlení ze zkušenosti. Dělám muziku 20 let a občas mě překvapuje že na svatbu ženich s nevěstou si objednají drahý dort za 8000,-Kč a potom hledají DJ je a nebo kapelu na celý den za 2000,-Kč. Vše by do sebe mělo na svatbě zapadat to je jasné.Na hudbu by se mělo myslet na”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
djstars (39 r.)
DJ na Svatbu
miroslav vobora PRO

“Dobrý den,musím sem dát tenhle příspěvek k zamyšlení ze zkušenosti. Dělám muziku 20 let a občas mě překvapuje že na svatbu ženich s nevěstou si objednají drahý dort za 8000,-Kč a potom hledají DJ je a nebo kapelu na celý den za 2000,-Kč. Vše by do sebe mělo na svatbě zapadat to je jasné.Na hudbu by se mělo myslet na”
(Před 8 měsíci)

Jezdím na svatby za super peníz !!! Profi služby.DJ + světelná a zvuková aparatůra vás bude stát za 4H......3500,-Kč. vše na webu, fb Dj na svatbu a vše co s tím souvisí.
24. únor ve 20:13  •  www.djstars.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na svoje webové stránky.”
fotoportrét
fotoportrét
sonido (32 r.)
Jiří Halák / DJ Sonido
Jiří Halák PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
35

“► Dne 20.2.2016 budu exkluzivně prezentovat své služby na 2. Svatebním veletrhu v prostorách Zámečku Petrovice. Více na: www.zamecek-petrovice.cz¨ Událost Facebook: www.facebook.com/events/176218749402443/ DJ na svatbu: www.jirihalak.cz”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
sonido (32 r.)
Jiří Halák / DJ Sonido
Jiří Halák PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
35

“► Dne 20.2.2016 budu exkluzivně prezentovat své služby na 2. Svatebním veletrhu v prostorách Zámečku Petrovice. Více na: www.zamecek-petrovice.cz¨ Událost Facebook: www.facebook.com/events/176218749402443/ DJ na svatbu: www.jirihalak.cz”
(Před 10 měsíci)

@djstars Zkuste se zamyslet na datem.......a nejen zde...
24. únor ve 20:47  •  www.jirihalak.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
djstars (39 r.)
DJ na Svatbu
miroslav vobora PRO

(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
djstars (39 r.)
DJ na Svatbu
miroslav vobora PRO

(Před 8 měsíci)

Jsem rád že jste se ozval a jste pozorný oproti jiným. Tak už o sobě víme.S velkým pozdravem M.Vobora. emoticon
25. únor v 07:47  •  www.djstars.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
orchestraparty
Hudební skupina Orchestra Party
Alexandra Pyszková PRO

Hudba a zábava - Region Karviná
6
fotoportrét
fotoportrét
orchestraparty
Hudební skupina Orchestra Party
Alexandra Pyszková PRO

Hudba a zábava - Region Karviná
6
 super datum je ok
25. únor ve 14:40  •  www.orchestraparty.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
djstars (39 r.)
DJ na Svatbu
miroslav vobora PRO

(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
djstars (39 r.)
DJ na Svatbu
miroslav vobora PRO

(Před 8 měsíci)

Nemela byste zájem o spolupráci
25. únor ve 20:45  •  www.djstars.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí