Menu Forum

Hledáme hudbu na česko-polskou svatbu 9.8.2014

25. únor 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
hacek84
Registroval se 27. dubna 2014 na beremese.cz. Přidal 2 příspěvky.
  • Svatba byla 9. srpna 2014
fotoportrét
fotoportrét
hacek84
Registroval se 27. dubna 2014 na beremese.cz. Přidal 2 příspěvky.
  • Svatba byla 9. srpna 2014
 Hledáme kapelu na českopolskou svatbu která by se měla konat 9.8.2014 v čr, v Teplicích na Moravě. Kapela by měla být schopna hrát vyvážený poměr cz:pl písniček.
poraďte. Případně kapely mě mohou kontaktovat na email: Jan.hlavacka@seznam.cz
předem díky
27. dub 2014 v 10:57  •  Svatba byla v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
djstars (39 r.)
DJ na Svatbu
miroslav vobora PRO

Hudba a zábava - Region Praha

“Dobrý den,musím sem dát tenhle příspěvek k zamyšlení ze zkušenosti. Dělám muziku 20 let a občas mě překvapuje že na svatbu ženich s nevěstou si objednají drahý dort za 8000,-Kč a potom hledají DJ je a nebo kapelu na celý den za 2000,-Kč. Vše by do sebe mělo na svatbě zapadat to je jasné.Na hudbu by se mělo myslet na”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
djstars (39 r.)
DJ na Svatbu
miroslav vobora PRO

“Dobrý den,musím sem dát tenhle příspěvek k zamyšlení ze zkušenosti. Dělám muziku 20 let a občas mě překvapuje že na svatbu ženich s nevěstou si objednají drahý dort za 8000,-Kč a potom hledají DJ je a nebo kapelu na celý den za 2000,-Kč. Vše by do sebe mělo na svatbě zapadat to je jasné.Na hudbu by se mělo myslet na”
(Před 10 měsíci)

Jezdím na svatby za super peníz !!! Profi služby.DJ + světelná a zvuková aparatůra vás bude stát za 4H......3500,-Kč. vše na webu, fb Dj na svatbu a vše co s tím souvisí.
24. únor 2016 ve 20:13  •  www.djstars.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na svoje webové stránky.”
fotoportrét
fotoportrét
sonido (32 r.)
Jiří Halák / DJ Sonido
Jiří Halák PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
36

“► Dne 20.2.2016 budu exkluzivně prezentovat své služby na 2. Svatebním veletrhu v prostorách Zámečku Petrovice. Více na: www.zamecek-petrovice.cz¨ Událost Facebook: www.facebook.com/events/176218749402443/ DJ na svatbu: www.jirihalak.cz”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
sonido (32 r.)
Jiří Halák / DJ Sonido
Jiří Halák PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
36

“► Dne 20.2.2016 budu exkluzivně prezentovat své služby na 2. Svatebním veletrhu v prostorách Zámečku Petrovice. Více na: www.zamecek-petrovice.cz¨ Událost Facebook: www.facebook.com/events/176218749402443/ DJ na svatbu: www.jirihalak.cz”
(Před 1 rokem)

@djstars Zkuste se zamyslet na datem.......a nejen zde...
24. únor 2016 ve 20:47  •  www.jirihalak.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
djstars (39 r.)
DJ na Svatbu
miroslav vobora PRO

(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
djstars (39 r.)
DJ na Svatbu
miroslav vobora PRO

(Před 10 měsíci)

Jsem rád že jste se ozval a jste pozorný oproti jiným. Tak už o sobě víme.S velkým pozdravem M.Vobora. emoticon
25. únor 2016 v 07:47  •  www.djstars.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
orchestraparty
Hudební skupina Orchestra Party
Alexandra Pyszková PRO

Hudba a zábava - Region Karviná
6
fotoportrét
fotoportrét
orchestraparty
Hudební skupina Orchestra Party
Alexandra Pyszková PRO

Hudba a zábava - Region Karviná
6
 super datum je ok
25. únor 2016 ve 14:40  •  www.orchestraparty.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
djstars (39 r.)
DJ na Svatbu
miroslav vobora PRO

(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
djstars (39 r.)
DJ na Svatbu
miroslav vobora PRO

(Před 10 měsíci)

Nemela byste zájem o spolupráci
25. únor 2016 ve 20:45  •  www.djstars.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí