Hledáme DJ na svatbu v květnu 2014, Prostějov

Hledáme šikovného DJ a moderátora na svatbu květen 2014 v Prostějově. Děkuji...(gershy@centrum.cz)
Odpovědět
Profilova fotka
@gershy Když si dáte vyhledat třeba DJ Olomouc, tak Vám to najde různé diskuze, tohle téma se zde určitě už několikrát probíralo. Jinak já mám pozitivní zkušenosti s @svatebnidj , nebo dále u nás velmi oblíbený DJ Sony D,.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Prostějova, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 14 let a reference více jak 150 svateb. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
A jinak tím " u nás velmi oblíbený DJ Sony D" jsem měla na mysli Olomoucko a okolí:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já se mohu nabídnout, pokud budete mít zájem o několik kombinací (i muzikant s přechodem na DJ v jedné ceně), klidně se na mne obraťte. Radim
Odpovědět
Děkuji všem, už DJ mám
Odpovědět
@gershy Doporučuji DJ J. Šmída. Super svatba - bezvadná hudba - pro všechny věkové kategorie, beliká pomoc při zábavě a vůbec super člověk, terý dokázal navodit parádní atmosféru i za nás.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 8 měsících
Profilova fotka
@gershy můžu se zeptat jakého? také sháníme...:)
Odpovědět
Profilova fotka
Zaslána SZ
Odpovědět
děkuji už mám vybráno..
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
také sháním, mohu se zeptat jak vyjde DJ cenově, či rada na toho nejlevnějšího? Prostějov a okolí, děkuji
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?