Hledame DJ na svatbu 23.8.2014, Horni Pocernice - Certousy

Prosim o nabidky od DJ s cenovou relaci, poptavame nasledujici: DJ s vlastni aparaturou a dopravou Predpokladana delka hrani 16:00 - 03:00 Zadne oldies, zadny pop, zadna ceska muzika - nechceme slyset nic co bychom mohli slyset na svatbe svych rodicu pred 30 lety, tzn. preferujeme mladsi DJ, kteri vyrostli na stejnem typu hudby jako my (jsme narozeni 1985) a jsou schopni playlist prizpusobit nasim pozadavkum. Na playlistu se chceme podilet (minimalne prvnich par songu, kde je treba dodrzet poradi + nasledne dodrzeni hudebniho stylu/vkusu). Uvodni skladby + skladby, ktere bychom chteli v prubehu vecera zaslechnout muzeme poskytnout v dostatecne digitalni kvalite (FLAC ci MP3). Dekuji,
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem také mladší, ale jen o rok, než je černé uhlí :-) Nicméně mrkněte na můj profil a na moje webky. DJ Zdenek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, pokud by Vás zaujal můj profil tady na beremese, jsem Vám k dispozici :-) Co se týče hudby, to není problém. Mějte se fajn a s pozdravem Dj Libor Kralovič
Odpovědět
Profilova fotka
@kplusk Odeslána IP. Kostolnik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 14 let a reference více jak 180 svateb. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý večer, pokud se stále rozhodujete, koukněte na moje stránky V Čertousech jsem už několikrát hrál, místo znám. Cena dle vaší poptávky by byla 6000Kč. Nabízím kompletní super zábavu - hudba, světelná show, akce, soutěže atd. Lukáš
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?