Hledáme dj či kapelu na svatbu v Letovicích 30.08.2014

Nevíte o někom, děkuji za každý tip/ radu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Nabídka kapely. Dobrý a hezký den, Pokud ještě nemáte vybranou hudbu nebo kapelu na Vaší SVATBU, rádi Vám nabídneme kapelu pod názvem - XS band - Nymburk. Duo / KLÁVESY , ZPĚV A ZPĚVAČKA / Trio + sax . Repertoár nabízíme od 30 let až po současnost / LIDOVKY, EWERGREENY, Disco, Pop, Rock , CHACHA, RUMBA, Samba aj.. CENA KAPELY 800,-Kč ZA HODINU, trio / 1.200,-Kč + DOPRAVNÉ 5,Kč, aparatura v ceně. Na produkci jsme vždy 1 hod. před zahájením. V současné době jsme se nově zaregistrovali na BEREME SE.Ukázky teprve připravujeme. Hrajeme / svatby , plesy, V.I.P. setkání a j.produkce / Pokud by byl z Vaší strany zájem, prosím napište nám. Děkujeme i za přečtení této nabídky. Naše tel. č. 603 530755. Vše je možné dohodnout. Ukázky teprve připravujeme, máme zatím jen ukázky z volné produkce -life. Zpěvačka zpívá / ne z piva / repertoár jak našich zpěvaček, Czáková, Vondráčková / obě /, Kubišová, Janů, a hlavně K. Gotta :-) i jiných tak i zahraničních, ABBA, babička Tina Turner a j. Můžeme nabídnout hudbu i pro starší generaci skladby ze šlágru, schválně píšu s malým š. :-) Dále i současné skladby různých skupin, Mandrage, Divokej Bill, Olympic, Kabát, dále Matuška, Gott, David, Smolík Nedvědi, Petr a Pavel Novák aj. Napište nám, prosím, pokud chcete slyšet některé melodie, Váš mail, rádi Vám skladby můžeme poslat na ukázku, než je dáme na web. Ukázky budou na webu. Děkujeme Zdraví Stanislav a Lenka Keith Nymburk
Odpovědět
Profilova fotka
@evulineek Odeslána IP.Kostolnik
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Evo, V Letovicích už jsem na svatbě hrál. Svatba dopadla super.. Pokud bys chtěla s něčím poradit, s výběrem hudby, s pořádáním oslavy, klidně se na mě kdykoliv obrať.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 14 let a reference více jak 180 svateb. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme netradiční smyčcové kvarteto a rádi Vám zajistíme hudební produkci jak k obřadu, tak k hostině i večerní zábavě. Kvarteto je možné doplnit hráčem na bicí a zpěvačkou.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?