Hledám kapelu, nebo DJ..svatba 27.9.2014 max do 12.000,-

Profilova fotka
Ahojky všem,hledám kapelu,nebo dj na naší svatbu na farmě Vysoká u Chrastavy. Chtěla bych, aby se hrálo od 15:00 do 2:00. Cena max, do které půjdu je 12.000,- Víc ani tuk ;) tak nabízejte, kdo má ještě volno ?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den zaslána zpráva do IP
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín zatím volný, cena v pohodě i přes velkou vzdálenost od mého bydliště,ale vzhledem k tomu,že jezdím po celé republice není žádný problém :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@remelus Odeslána IP. Kostolnik
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím. Tak máte dnes zrovna skvělý den. Mám pro Vás volný termín :-). Do interní pošty posílám nabídku. Mrkněte na moje webky a místní profil na Beremku. Přeji krásný večer. DJ ZDENEK :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 14 let a reference více jak 180 svateb. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se připojuji s nabídkou svých Dj služeb. Pokud Vás zaujme můj profil i reference tady na beremese, kdykoli mě, prosím, kontaktujte. Přeji hezký víkend, Dj Libor Kralovič
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám soukromou poštu s nabídkou. Pokud si vyberete někoho jiného, přeji hezkou svatbu a hodně štěstí do společného života! Mirek
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?