Hledám kapelu, dj - 29. 10. 2016

Profilova fotka
Hledám dj, nebo kapelu, nejlépe lidovou, na svatební hostinu v termínu 29. 10. 2016. Poradíte mi něco? Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
zapomněla jsem že svatba je v okolí Mikulova
Odpovědět
Profilova fotka
@crazylenka1 Dobrý den, jsem DJ-jem a majitelem společnosti KV-Production. Nedávno jsem hrál na jedné svatbě v Břeclavi spolu s místní cimbálovkou. Váš termín mám volný, mohu Vám tedi pomoci. Vyplňte prosím poptávku zde: http://www.kv-production.cz/ostatni/p... ,vše probereme. (Pro admin: uvádím zde kontakt, uživatelka má profil registrován na slovenské verzi webu a nevím, zda se dostane na profil, nelze jí zaslat PM, prosím tedy nemazat,případně upravit. Děkuji) Budu se těšit na spolupráci. Petr Knap
Odpovědět
Profilova fotka
@crazylenka1 Na svatbě Vám rádi zahrajeme, jsme skupina mladých muzikantů. Jelikož každý z nás hraje na více hudebních nástrojů, máme velmi široký repertoár. Mrkněte na náš web, kde najdete i videa přímo ze svateb, kde jsme hráli. S přáním pěkného dne Martin Láska
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Jsme z Prostějova. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Hudební skupina Bosáci - repertoár od lidovky, po rockovou muziku. Odehráno 305 svateb, bohaté zkušenosti, široký repertoár....
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já se připojuji s nabídkou svých služeb emoticon Nabídka zaslána interní poštou. S pozdravem Lukáš Mercl
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já bych se rád připojil s nabídkou svých služeb. Kontaktujte mne na mailu. S pozdravem Lukáš Mercl
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?