Menu Forum

Hledám hudebni skupinu na svatbu 8.8.2015 v areálů Hulin u Sedlcan, nemáte někdo prosím tip ?

11. bře 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
jaxem
Registrovala se 7. července 2014 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
jaxem
Registrovala se 7. července 2014 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 mezinarodni hudba ( půlka hostů je z Německa )
10. bře 2015 ve 23:17  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
dualmusic
Dual Music
Pavel Šibíček PRO

Hudba a zábava - Region Praha
7

“Občas zařadíme skladbu o které si myslíme, že se bude líbit a bude mít úspěch na každé svatbě či oslavě. A o které skladbě je řeč nyní? Tak u nás ji zpívá třeba Josef Vágner pod názvem Mně sílu dáš. V repertoáru ji mají Westlife, Celtic Woman, Josh Groban a mnozí další. Píseň zazněla v pohádce - The Lion King”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
dualmusic
Dual Music
Pavel Šibíček PRO

Hudba a zábava - Region Praha
7

“Občas zařadíme skladbu o které si myslíme, že se bude líbit a bude mít úspěch na každé svatbě či oslavě. A o které skladbě je řeč nyní? Tak u nás ji zpívá třeba Josef Vágner pod názvem Mně sílu dáš. V repertoáru ji mají Westlife, Celtic Woman, Josh Groban a mnozí další. Píseň zazněla v pohádce - The Lion King”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, máme poměrně mezinárodní repertoár, s jinou kapelou jsem vystupoval i v SRN, takže jsme převzali pár "hitů" od místních kapel.
Odehráli jsme několik silvestrovských oslav pro vysloveně německé hosty a v repertoáru je tedy i několik písní zpívaných německy - ty nejsou uvedeny v základním seznamu. Oprášíme je, když je třeba.
Pokud Vás osloví naše ukázky, ozvěte se, tento termín je zatím volný. Benešovsko, Votice a Sedlčany je náš původní region.
Hezký den, Dual Music
11. bře 2015 ve 14:43  •  www.dualmusic.cz  •  To se mi líbí