Hledám DJ na svatbu ve východních čechách na 12.08.2017.

16. čvn 20176

Dobrý den, nakonec nebude kapela, ale půjdeme cestou Dj na celý večer. Máte ještě někdo volný termín? Svatba bude ve východních čechách. Budu vděčná i za doporučení. Děkuji

• Dobrý den,
    mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb.
    Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny.
    V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím.
    S pozdravem Svatební dj Jarek

• Dobrý den, zkuste kontaktovat Uni-Djs. Nám hrál DJ Pavel na svatbě a byl super. Perfektně mezi nás zapadl a hrál všechny "naše pecky". Za mě naprostá spokojenost. Domluva na jedničku a vše hrál podle našeho přání. http://m.unidjsagency.cz/

• Měli jsme DJ Vosu a byla skvělá, zažila jsem ji už na dvou svatbách. Má s sebou i osvětlení a různé doplňky pro zábavu, dětem motala zvířátka z balonků, hrála na přání cokoliv, i to, co jsme nemysleli, že zahraje... 🙂 http://vosajede.cz/veronika-vosahlova/djka-verca-vosa/?menu=1248

• Sponzor fóra
  • Dobrý den, termín mam volný, zašlu Vám nabídku do interní pošty. S pozdravem Ondra Seidl

• Dobrý den, slečno nevěsto,

v termínu sobota 12.08. Vám na Vaší svatbě ve Východních Čechách rád budu k dispozici.
    Nabídku Vám, s dovolením, zasílám zprávou do zdejší Interní pošty.

Doufám v naši budoucí spolupráci a bezchybnou realizaci
    Vašeho “Dne D”.

• Dobrý den, posílám nabídku do IP 🙂
    S pozdravem
    Dj Libor Kralovič

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Hudební agentura zastupující jen ty umělce, kteří umí s hudbou čarovat. Smyčcové ansámbly, klavír, zpěv aj. Po celé ČR.
    Společně vytvoříme hudební doprovod pro váš den D.
    Přátelský přístup, přijatelné ceny, profi technika, napiš a popovídáme si.
    Svatební diskžokej/moderátor pro Váš důležitý den - pro Vaši svatbu. Profesionální ozvučení a osvětlení, individuální přístup.
    Články od našich partnerů
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    5 důvodů, proč si na svatbu objednat profesionální catering
    Archiv článků od partnerů