Doporučení kapely nebo DJ?

30. čvn 20146

Můžete mi prosím doporučit kapelu, DJ nebo kombinaci obojího na svatbu v Pardubicích? Termín svatby je 27.9.2014. Kapela by měla být schopna zahrát pop, rock, oldies (české i zahraniční hity). Děkuji, M.

 • Zaslána zpráva do IP

 • Dobrý večer.

  Nevím, zda sám sebe mohu doporučit, ale jak jiinak byste se o mne dověděli, že? 🙂 Tedy jsem Vám k dispozici, neb mám termín zatím volný. Nabídku Vám pošlu do IP.

  Přeji krásný večer a pohodový příští týden.

  DJ ZDENEK 🙂

 • Stop time band!!! 🙂 http://www.stoptimeband.cz/
  Jsou úžasní!!!
  Nevíš prosím na oplátku o nějakém místě na svatební oslavu spíš na samotě u Pardubic? (většinu komerčních míst znám, spíš něco, o čem se moc neví...) Díky 🙂

 • Sponzor fóra
 • Dobrý den,
  mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 14 let a reference více jak 180 svateb. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím.
  S pozdravem Svatební dj Jarek

 • Dobrý den, termín mam zatím volný a v Pardubicích jsem jako doma. Pokud máte zájem, kontektujte mě a já se o vše kolem hudby postarám. Vy zajistíte pouze zásuvku 🙂

  S pozdravem O.Seidl

 • Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

 • Dobrý den,
  pokud jste již nevybrali Dj na vaši svatební párty, nabízím naše služby. Hudba dle přání. 80.-90.léta po současnost, písničky na přání, soutěže, moderování, karaoke, projekce, super světená show - prostě vše, aby svatební párty žila. Koukněte na naše stránky, kde jsou bližší informace.
  S pozdravem Lukáš Letzel

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Zazpívejte a zatancujte si s námi! Na zahradě, v příjemné hospůdce nebo na romantickém zámku. Stylové uskupení, akustické nástroje.
  FENIX ideální živá hudba na Vaši svatbu.
  Skupina hraje nejčastěji v Praze a celém středočeském kraji.
  Již 25 let pro Vaši zábavu, po celé Moravě
  svatby, oslavy,plesy, firemní a zábavové akce