DJ - Zlín - 19.8.2017

Ahoj, sháníme DJ na svatbu ve Zlíně - termín 19.8.2017. Nevíte někdo o nějakém? Díky za tipy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velmi rád nabídnu své služby. Nabídka zaslána interní poštou. S pozdravem a přáním klidných příprav svatby Dj Lukáš Mercl
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nevěsto, i já si dovoluji Vám zaslat prostřednictvím IP svou nabídku. Částečně ze Zlínského kraje pocházím a svatby zde hrávám. Olda Gbelec
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Jsme z Prostějova. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý den, za mě jedině pan dj Stašek. Super cena za celodenní hraní až do noci. V případě zájmu pošlu kontakt.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@mallorca123 Mohla byste mi prosím napsat kontakt a nejlépe i cenu? Moc děkuji, mimochodem, máte super fotky ze svatby. Budeme se brát na stejném místě letos v srpnu. Strašně se mi líbí, jak jste měli ozdobenou slavobránu, chtěla bych něco podobného. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den milá nevěsto, váš termín mám sice obsazený,ale jestli mohu doporučit,tak bych si sobně vybral Oldu Gbelce. ;-) Přeju štastnou volbu při výběru. Mácha Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzanavadurova Dobrý večer, moc děkuji. Pan Stašek nám hrál celý den až do 4 do rána a tehdy si vzal 4000,- netuším jak je to ted. Tel je 603289020. Prakticky jsme byli celou dobu na parketu. A není problém, aby svatbu i moderoval. Už by hrál na Sádkách po 3, takže cestu zná :)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@mallorca123 Děkuji!!! To je výborná cena, zavolám mu co nejdřív.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, slečno nevěsto, v termínu sobota 19.08. Vám na Vaší svatbě ve Zlíně rád budu k dispozici. Nabídku Vám, s dovolením, zasílám zprávou zdejší Interní pošty. Doufám v naši budoucí spolupráci a bezchybnou realizaci Vašeho “Dne D”.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 11 měsících
DObrý den, hledáme DJ, na svatbu 8.9., asi 60 hostů, v blízkosti zlína, chtěl jsem se informovat zda nevíte někdo o někom kdo by byl volný. Děkuji za informaci.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Dobrý den, jsme svatební DJ ze Zlína. Více o mě se dozvíde zde v profilu a nebo na mém webu :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka

Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?