DJ pro náročnou nevěstu, 20.9.2019, Praha

Hledáme DJe na naši svatbu – 20.9.2019, Praha, cca 80 hostů. Bohužel jsem byla jako host na svatbách, kde to s hudbou z různých důvodů dopadlo dost špatně a děsím se toho, že by se to na naší svatbě mohlo stát také, tak to se mnou asi nebudete mít lehké :-) Sháním někoho, kdo si nebude primárně uspokojovat moderátorské ambice, prezentovat svůj vlastní vkus nebo široké portfolio. Sháním někoho, kdo bude ochotný vyrobit mi playlist na míru podle konkrétního zadání, kdo je ochoten nechat si schválit tento playlist předem a pak se ho během večera výslovně držet. Jde mi o vytvoření příjemné atmosféry, ve které si naši hosté rádi zatančí, o cit pro kombinování skladeb, výběr vhodné písně ve vhodný moment apod., ale to vše z předem dohodnutého playlistu, aby se předešlo nepříjemným překvapením :-) prosím nevolejte na mě Chocholouška :-) Budu ráda jak za nabídky profesionálů, tak doporučení a tipy ostatních nevěst. Děkuji
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
Asi bych se zkusil poptat u https://www.weddingdjs.cz/ DJ Shaff, DJ Cliché... to je naprostá špička. Jak to ale mají s vašimi požadavky nevím, to už je pak na vás ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jen malá rada.. pokud chcete, aby se DJ držel vysloveně vašeho playlistu, pak DJe nepotřebujete... Stačí Vám kvalitní reprobedny a počítač.. To se dá půjčit za 3000Kč na večer.... Každopádně bych se skoro vsadil, že řešení "100% dodrženého playlistu" nedopadne nejlépe... Vy sice máte nějaký vkus, ale ostatní mohou (a asi i budou) mít naprosto jiný. Pokud si vyberete "svoje" skladby, tak nikdy dopředu neodhadnete, kdy zrovna Vy budete chtít tančit na ploužák a kdy na nějaké svižnější skladby... Každopádně Vám přeji, ať to vyjde dle Vašich představ maximálně dobře.
Odpovědět
@djmech to vam asi DJove moc nepodekuji, za takove rady :-D Asi jste jen neporozumel moji predstave. Ten predem schvaleny playlist neznamena, ze se vybere 200 skladeb, ktere se prehraji jedna za druhou a DJ se na to bude odborne divat :-) Znamena to, ze se dohodneme treba na 300 skladbach, z kterych bude DJ vybirat a mixovat podle situace, coz jsem se snazila vyjadrit vetou “Jde mi o vytvoření příjemné atmosféry, ve které si naši hosté rádi zatančí, o cit pro kombinování skladeb, výběr vhodné písně ve vhodný moment apod.”. Takze to, kdy budeme chtit tancit plouzak a kdy na sviznejsi skladby, by mel odhadovat prave DJ - od toho tam podle me je. Ale konkretni skladbu vybere z jiz odsouhlaseneho seznamu. Co se tyce vkusu, samozrejme ze se netrefime kazdemu a bude se to primarne ridit tim, co mame radi my = novomanzele. A podle koho jineho byste se na svatbe chtel ridit? Napr. kdyz mel narozeniny muj dedecek, cela rodina poslouchala na oslave dechovku - samozrejme teenageri se na to sklebili vselijak, ale vsichni jsme to vydrzeli, protoze to byly dedovy narozeniny a deda to ma rad. My nemame vkus az takto vyhraneny a myslim, ze vybereme hudbu tak, aby se libila vetsine hostu. Ale rozhodne si nenecham hrat na sve svatbe neco, co se me nelibi, kdyz se to libi nekomu z hostu nebo DJovi :-D kvuli nim tam ten den jaksi nejsme.
Odpovědět
Profilova fotka
@mysh_me Tak pak je to v pořádku :) Přeji hezkou svatbu...
Odpovědět
Profilova fotka
Víte, souhlasím s kolegou Ondrou, ani já bych nejel na akci, kde budu mít daný playlist, kterého se musím držet. A dokonce ani nedokážu odhadnout, které songy hrát budu a které ne, protože nevidím do hlavy Vašim hostům, a nevím, co budou chtít zahrát oni. Samozřejmě, mohu Vám poslat ke schválení seznam 10 000 písniček, z nichž se bude hrát nakonec třeba za 10 hodin 200 kousků, ale asi nebudete nic takového chtít číst. Povím Vám, jak to řeším já: dohoda je rámcová - tohle určitě chceme, naopak tenhle styl na svatbě jistě nechceme. Někdo tam Michala Davida a Helenku vyloženě chce, jinému lezou krkem, a pak se dohodneme na tom, že je svévolně hrát nebudu, ale zase na druhou stranu, pokud si pro takovou píseň vyloženě někdo z hostů přijde, bude mu vyhověno (v opačném případě to nedělá dobrotu a hosté se budou cítit dotčeni). Svévolně rovněž nehraji styly, které se, dle mě, na svatbu prostě nehodí (například nějaký trash metal, apod.). Pokud si opět novomanželé něco z toho vyloženě nepřejí, protože je to prostě třeba píseň, u které se seznámili někde v metalovém klubu. Zbytek prostě musíte nechat na DJ a jeho znalostech a zkušenostech, proto si jej také platíte. Musíte mu věřit, že umí lidi číst, že pozná, kdy chtějí řádit, a kdy chtějí ploužák, kdy je čas na dechovku pro dědečka, a kdy bude Kája pro babičku, a tak dále. Musíte ho nechat akci a lidi trochu řídit, jen pak máte nějakou záruku toho, že to bude super párty, na které se pobaví skoro každý (až na největší odpůrce jakékoliv zábavy), a na kterou bude každý vzpomínat. Jak už jsem psal, musíte nechat DJ dělat svou práci, on jí rozumí lépe, než Vy, i když si možná myslíte něco jiného. Je třeba také vzít v úvahu to, že v určitou chvilku se třeba daná hudba nelíbí úplně Vám, ale ti další se baví, a naopak. Každý má jiný vkus, na každého přijde zábava v trochu jinou dobu, nikdy Vám všichni nebudou bujaře tančit na povel třeba v 7 večer, i když se najde pár takových, kteří to rozjedou i dřív, ten zbytek se přidá prostě později. Nechte tomu volný průběh, nepřemýšlejte o tom moc složitě, a jednoduše se bavte, nemusíte mít přece vše na povel úplně sama...
Odpovědět
@djcaesar dekuji za vasi zevrubnou odpoved. Uznavam, ze nerozumim djingu jako takovemu. Ale nemuzu s vami souhlasit v tom, ze DJ pozna na hostech, ktere vidi poprve v zivote, jaky maji hudebni vkus lepe nez ja, ktera je znam cely zivot. Takze pri vyberu ramcoveho playlistu mohu sama zohlednit jejich vkus vice nez vy. Druha vec, jakkoli deda miluje dechovku, tak na moji svatbe se hrat zkratka nebude, protoze ja ji nesnasim. A na tom nevidim nic spatneho. Na svatebni hostine se taky neserviruje kazdemu z hostu jeho oblibene jidlo, ale nejake ktere novomanzele vybrali pro vsechny (nejspis proto, ze ho maji radi). Analogicky, pokud prijdete za kucharem a reknete mu, jake menu si prejete na svatbe, taky vam nerekne ze ho mate nechat delat svoji praci, neplest se mu do toho a vsak on vam neco k snedku da, tak proc ho chcete omezovat nejakym vyberem? Souhlasim s vami v tom, ze DJ muze/mel by odhadovat situaci, tj ted je to na plouzak, ted jsou lidi rozjeti, tak jim tam dam neco rychlejsiho. Pokud bych se drzela prirovnani s jidlem, nebudu tomu kuchari rikat, jak ma jidlo uvarit, to je jeho prace, ale objednam si u nej konkretni pokrm. U DJ bych si take rada objednala urcity konkretni styl, aniz bych mu pak zasahovala do toho, jak bude hrat. Ale proc by nemohl vybirat z predem pripraveneho vyberu skladeb? Pochybuji, ze se probirate na kazde akci vsemi 10000 songy, to by vam spolklo cely vecer.
Odpovědět
Jsem si jistá, že s takovýmto přístupem žádného DJ nenajdete, půjčte si někde repráky a pouštějte si to sama......... a srovnávat jídlo s hudbou.....no nic, hodně štěstí při hledání
Odpovědět
Profilova fotka
Ok, napíšu to. Docela mě pobavilo, jak se k podobné výzvě postavili fotografové (to vám snad přijde jako lepší analogie). Vzali náročnou nevěstu jako výzvu. DJové to pojali jako urážku na cti, že si někdo dovoluje říkat, co chce. Oni tomu přece rozumí líp - na svatbě se vždycky fotí dojemné hledění v dál, takže to tak prostě budeme fotit, ať si novomanželé přejí co chtějí. Na svatbě se vždy hraje Míša David, tak ho prostě hrát budeme a basta. Co na tom, že ho nevěsta fakt nemá ráda, co na tom, že tam bude minimum hostů, kteří ho znají, co na tom, že tam nebude nikdo, kdo by ho ocenil. To je prostě klasika a určitě si o něj někdo řekne. Myslím, že požadavky tady napsané nejsou nijak náročné - prostě chci tenhle typ hudby, můžeme dát dohromady konkrétní list ANO songů, ale pak jsou prostě věci, které na své svatbě nechci. A je mi fakt jedno, že by si o to někdo řekl. Prostě Michal David nebude. Chci někoho, kdo z typu písniček, na kterých jsme se dohodli, správně odhadne kdy hrát rychleji, kdy pomaleji, kdy hudbu třeba trochu ztišit, kdy to pustit hlasitěji... Nemůžu si pomoct, ale je to něčí svatba, jde o ty dva lidi a jejich den, není to DJ show v baru, kde má předvádět sám sebe. Někdo prostě o komandování svatebčanů a "vtipné" komentáře nestojí. A možná teď přijde odpověď, že přece je to o tom, na čem se dohodneme, jestli chci něco komentovat či organizovat nebo ne. Tak tohle je také o dohodě - chci hudbu, která se mi líbí, mám velmi univerzální a nekonfliktní hudební vkus, ale jsou věci, které na své svatbě skutečně, ale skutečně hrát nechci.
Odpovědět
Profilova fotka
Všem krásné dobré ráno. Právě jsem se vrátil z hraní jednoho velkého firemního večírku v Polsku a přeci mi to nedá, abych se nezapojil do diskuze. Mám za sebou stovky odehraných svateb a věřte mi, že po více než 24 letech na akcích neberu ,,DJ řemeslo" jako práci, ale jako poslání. Vždy se do hraní snažím dát srdce. Srdce, protože to lidé zkrátka poznají. Pokud DJ, ale i muzikant hraje srdcem, poznáte to. Ta energie z něj přímo cáká. A tou energií dokáže ,,nakazit" všechny okolo. Pokud dáte jákémukoliv umělci pravidla, tak výsledek nemusí být takový, jako když mu necháte volnou ruku. Váš požadavek bych přirovnal k malbě na plátno s omezeným počtem barev. Může z toho být hezký výsledek, který potěší. Pokud by ale malíř měl celou škálu barev, tak výsledek může ohromit nejenom Vás, ale také ostatní. Tím chci říct, že Vašemu požadavku rozumím. Již jsem odehrál několik večírků a svateb, kde byl předem domluvený repertoár, ale vždy mi to svazovalo ruce. Věřte mi, je to velmi nepříjemné. Nepříjemné z toho důvodu, že do toho právě nemohu dát celé své srdce a pozitivní energií ,,nakazit" všechny okolo.
Odpovědět
@mercl dekuji i za vasi zpravu, myslim, ze se ted dostavame k jadru problemu. Vy svou praci pojimate jako umelecke dilo, ke kteremu potrebujete celou paletu barev, srdce a poslani. To je zcela legitimini a pochopitelne - v pripade, ze napr. tento patek hraje v klubu dj mercl, kdo si chce zatancit prijde na jeho hudebni produkci a zaplati vstupne za umelecke ztvarneni ktere dj predvede. Zcela souhlasim. Ale snad i vy vidite, ze svatba je zcela jiny scenar, nez to co jsem popsala. Jakkoli se to vasi umelecke dusi nemusi libit, svatebcane neprisli na vasi umeleckou hudebni produkci. Jsou tam kvuli svatbe, a ano, vy jste tam jaksi doplnujici program, ale ne hlavni hvezda. Tedy se musite trochu podridit/prizpusobit svatbe, ne svatba vam. Pokud bych zase srovnavala s fotografy, protoze jsou take umelci - pokud chteji vyjadrit svuj umelecky zamer, tak jdou fotit s modelkou, a nasviti/naaranzuji/nafoti si ji presne tak jak chteji a potrebuji k vytvoreni dila. Pokud ale jdou fotit svatbu, je to zcela jiny typ foceni, kde jde vice o sluzbu poskytovanou fotografovanym nez o vyjadreni vlastnich umeleckych ambici. A je zajimave, jak psala @barbora2019, ze fotografove s tim obecne nemaji takovy problem a prizpusobuji se celkem bezne pozadavkum novomanzelu (byznysove receno - zakaznika). Kdezto DJove zde v diskuzi, misto aby mi (zakaznikovi) nabidli odpovidajici sluzbu, se biji za svou umeleckou svobodu kterou si nedaji omezovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Na jednu stranu s Vámi souhlasím na druhou stranu si myslím, že pokud si najímáte profíka je dobré mu trošku věřit. Kuchaři řeknete chci jíst to a to , ale nebudete mu diktovat jestli má svíčkovou péct nebo vařit a nakládat do kyselého nálevu. Fotograf ať chcete nebo ne vždy vnese nějakou svou zkušenost a intervenci do své práce třeba řekne tady je pěkné místo postavte se tak a tak nebo teď je dobro měkké světlo, minimálně si Vás někam posune popojde pootočí. To samé vizážistka té můžete říct co nechcete za barvu na obličej případně, že nechcete vyčesanými drdol ukážete obrázek, ale vždy tam prostě bude její rukopis. A tak si myslím že DJ by měl možnost mít lehce něco, že sebe do své práce na kterou je najímání vložit. Myslím, že není problém říct nechci na své svatbě slyšet dechovou, Michala Davida a metal a stoprocentně chci to a to... A chci aby se dodržel tenhle styl. To si myslím je řešitelné.
Odpovědět
Profilova fotka
Ovšem myšleno tak, že může sáhnout i po interpretovi kterého Vy třeba ani neznáte nebo po písní která není naprosto jasně daná, ale třeba když řeknu že bude hrát půl hodiny valčíky tak prostě budou hrát půl hodiny valčíky, 5 si jich výběru do play listu já a zbytek do půl hodiny vybere DJ.
Odpovědět
Článek se načítá
@wanessa1 ano, naprosty souhlas, tak jak jste to napsala se pod to podepisu. Kuchari reknu chci jist to a to, a pak ma volnou ruku aby to uvaril - DJovi reknu, chci poslouchat tuhle hudbu, a pak ma volnou ruku co vybere, kdy to pusti, jak zkombinuje. Proto si taky najimam DJe a nechci si hudbu poustet sama. Chci aby hudbu vybiral podle situace, nalady hostu a toho jak se zabava zrovna vyviji, v tom ma mou duveru, ze je odbornik a odhadne to. Jenom jsem se predem chtela domluvit na seznamu pisni - NE vsech pisni, ktere presne vsechny zazni, ale nejakem objemu (treba dvojnasobek toho co se skutecne prehraje), ktery odsouhlasim a z ktereho se bude vybirat. Neprislo mi to az tak slozite/nepochopitelne/omezujici...
Odpovědět
@wanessa1 k druhemu prispevku, tohle jsem si presne predstavovala ze probehne pred svatbou - napr ja dam zadani, ze chci pul hodiny valciku (abych se drzela vaseho prikladu, i kdyz je az moc konkretni, takhle do detailu bych asi nezabihala), plus tri konkretni valciky ktere chci 100% zahrat. DJ mi navrhne zbytek skladeb v podobnem stylu, ktere treba ani sama neznam a ktere to treba dobre doplni, a odsouhlasime si objem valciku treba na hodinu, z ktereho se pak na miste prehraje 30min, ktere dj vybere ad hoc. Vite, ja se proste bojim toho, co jsem uz na svatbe zazila, ze DJ se rozhodoval podle svych vlastnich predstav o tom co by se melo hrat, a bohuzel byl z pritomnych jediny kdo to ocenil. Nevesta mu u kazde pisnicky musela jit rikat, tohle nehrajte, a co ma zahrat misto toho. Nez pisnicka dohrala, vymyslela co da zahrat jako dalsi pisnicku, protoze DJ se vratil zpet ke “svemu”. A to byla hodne aktivni a snaziva, zbytek hostu na tanec v teto situaci uplne rezignoval. Proto chci mit urcitou kontrolu nad tim, ze nevybere zrovna neco, co ja nechci aby zaznelo.
Odpovědět
Profilova fotka
Když mu nedáte možnost aby některé písně vybral sám ne z Vašeho seznamu je to děsně omezující. Kamarád co na svatbách hraje s tou mojie mimochodem poslal do háje prý chce být hot a ne makat to má tak že si říká o skladby které novomanželé 100%cteji obvykle tak kolem 30-ti a pak dle stylu do toho dosazuje to že sebe a ptá se také co 100% nechtějí
Odpovědět
Profilova fotka
@mysh_me Já už jsem se nechtěl vyjadřovat.. :) .. nicméně ty Vaše poslední příspěvky... Ano, s tímto už bude myslím souhlasit každý profík... Já dělám DJe také asi 20 let.. Troufnu si tvrdit, že mám bohaté zkušenosti a většinou se trefuji do vkusu... Na každou svatbu chci od snoubenců seznam 20-30 skladeb, které chtějí zahrát v průběhu večera a pokud mají, tak seznam toho, co v žádném případě ne... A já to doplňuji "vlastní" muzikou... Která se hodí, která lidi udrží na parketu, přáními hostů atd..... Pokud je v seznamu NE třeba zmíněný Michal David... nevěstě před svatbou řeknu "Michala Davida bude na 100% chtít několik lidí zahrát... Mám jim říct že to v žádném případě hrát nebudu (pak budu označen za arogantního a neschopného), nebo mám říct, že to nemám (to budu jen neschopný) a nebo řeknu, že si to nevěsta nepřeje (to sice patrně pochopí, ale stejně mě budou celý večer přemlouvat) ... Takže pokud si nevěsta "Míšu" nepřeje (což se někdy stává), většinou se domluvíme, že já sám ho hrát nebudu, ale pokud si někdo přijde, tak mu to zahraji... Stejné to je s dechovkou... nemám problém zahrát za večer 2 dechovky... (víc je myslím zbytečné) a vím, že na 90% půjde tančit několik párů.. i mladších.. Někdo z kolegů to tady už zmínil... Čili takové shrnutí na závěr... Nemyslím, že jste náročná nevěsta... pouze jste nevěsta, která jen narazila na samé sebestředné DJe :) To co popisujete (možná pro nás DJe trochu nešťastně) je naprostý standard. Já sám bych nejel hrát na svatbu, kde bych musel 100% dodržet seznam třeba 200 skladeb (což je v podstatě celá noc), ale pokud si vyberete klidně 50 skladeb které ano a 50 které ne, tak bych s tím problém neměl... Ne, že bych chtěl předvádět svou show.. ale prostě i DJ potřebuje jakýsi komfort ke své práci a potřebuje cítit, že má trochu volnou ruku...
Odpovědět
Pročetl jsem si diskuzi a co bych poradil, když už máte tuto představu - zkuste ze svých striktních nároků alespoň lehce slevit ;-) A alespoň trošku víc spolehát na schopnosti DJ v akci na místě. Chápu, že máte špatnou zkušenost, ale to co popisujete, to nebyl zkušený svatební DJ, ale jen někdo, kdo hrál na svatbě omylem. Pokud pro DJ připravíte playlist řekněme max několika desítek písní, co by měly zaznít a dál mu necháte volnou ruku v tom, že na dané skladby sám dle uvážení naváže stejným žánrem a podobnými interprety, neměl by to být problém. Tedy za předpokladu, že v rámci oblíbeného žánru nemáte zároveň neoblíbené skladby :) A pak na druhý seznam připravíte žánry, interprety a skladby, kterých se má naopak vyvarovat. Myslím, že takto se dá jednoduše zaříznout vše, co slyšet nechcete. Nebo by vám to takto nestačilo? Nechtějte ale po DJ, aby k vašemu seznamu oblíbené hudby sám navrhnul doplnění, to takto dopředu a naslepo dost dobře nejde. DJ funguje tak, že potřebuje vidět reakce lidí a nasávat aktuální atmosféru, aby dokázal rozhodnout, co se hodí zahrát dál, tj. co se dál hodí k té vaší oblíbené skladbě doplnit. Připravit 300 skladeb bude trvat vám i DJ několik hodin, ale může to dopadnout tak, že většina z toho bude nakonec v dané situaci a náladě nehratelná a tím zbytkem bude DJ tak svázaný, že to nemusí fungovat dobře. Vy si sice poslechnete hudbu, která se vám líbí a je na playlistu schválená, ale parket může být prázdný. A to určitě nechcete ;-) Jinak ale souhlasím s tím, že DJ by na svatbě neměl být umělcem a měl by se chovat podle toho, co je dohodnuto, plnit požadavky a přání. Má to být zábava a ne umění. Troufám si říct, že většina DJs ani mimo svatby nejsou umělci v pravém slova smyslu. A ta menšina clubových a undergroundových DJs, kteří by se dali označit za umělce, na svatbách nehrává :)
Odpovědět
@mysh_me Naprosto souhlasím s vaší představou a názorem. Snoubec ale říkal, že to asi nepůjde a jak koukám na tuhle diskuzi, bude to vážně těžké :-( Ale člověk je tam proto, aby si ti užil-zatančil/poslouchal to, co má rád a ne 85 % "trpěl" a čekal konečně na něco poslouchatelného. Chápu. že se třeba nevyhoví požadavkům tetiček na 100 %. Ale čí je to svatba? Samozřejmě tím nemyslím hrát např. půl večera metal :-D Ale takové ty "odrhovačky", proč je dávat, když vám přijdou děsné? Resp. člověk se obětuje, ale proč např. déle než na 5 písniček za celý večer? Myslím, že tohle budeme taky řešit, vkus starší generace vs. náš.... Ouvej :D
Odpovědět
@kristynasam Tak já třeba zrovna ten metal budu na svatbě chtít dost :-D přijde mi vtipné, když čtu, jak ho spousta lidí píše jako ten špatný extrém :-D nic ve zlém, já se tím fakt celkem bavím :-D samozřejmě máme v plánu ho dát více večer, až už budou hosté trochu "lízlí" a bude jim trochu jedno, na co si "zapaří". Plus většina ploužáků bude spíše metalověji laděná, ale tam si myslím není tak podstatné, co je to za styl, takže to by nemuselo hostům příliš vadit. @mysh_me Úplně Vás chápu. Také budu mít poměrně jasné požadavky, ohledně požadovaného žánru, kapel a konkrétních písniček. Kde to půjde se budu zaměřovat spíše na kapely, ne na konkrétní písničky, aby měl DJ trochu volnou ruku. Jinak budem chtít především během odpoledne i něco přijatelného pro všechny, kde ale kromě klasických hitů od 70. do 90. let nemáme s partnerem absolutně představu, co by se dalo využít tak, aby nám to zase nevadilo. "Tuctucárny" fakt nedam. :-D Tak s tím už potřebujeme vysloveně od DJ pomoct.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v našem týmu si můžete vybrat DJe dle sympatií, máme klientskou zonu, kde si můžete vyrobit základní playlist a také blacklist písní, které třeba nechcete aby se hráli. Hudba se dá konzultovat s DJem. Vždy probíhá osobní nebo skypecall schůzka a tam si doladíte veškeré detaily, včetně představy o moderování, hrách, zábavě a především hudbě. Na DJe dostanete tel. číslo a bude Vám k dispozici. je to Váš den a vy musíte být spokojeni. a my pro to uděláme maximum. 20.9. máme termín ještě volný. Přes webové stránky stačí vyplnit Vaše údaje, zavolám a probereme detaily. Hezký den, za tým KV Hanka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžete jen tak pro představu nastínit, jakou hudbu budete chtít a jakou naopak ne? Aby se ta produkce dala vůbec vydržet. :-) A kolik tak slov bude smět DJ říci, abyste neměla pocit, že si ukájí moderátorské ambice? Děkuji za upřesnění a přeji hezkou svatbu. Mirek
Odpovědět
Ahoj, jestli můžu doporučit někoho, kdo je opravdu profík na svém místě tak- DJ Shaff - weddings DJS. Je to teda Brňák. Ale i měsíce po svatbě nám hosté říkají, jak byl skvělý. Vše na čem jsme se dohodli platilo. Black list byl plně dodržen (protože my jsme ti co Míšu prostě opravdu ne) a neměl s tím problém. Zábavu rozjel do naprostých otáček a z toh na čem jsme se dohodli nepřehlás pouze 2 písničky. (Protože jsem u půl 4 ráno už nemohla :D). Akorát je to tedy Brňák. Ovšem chraje po celé republice.
Odpovědět
@giacomo diky, ze jste se svou poznamkou sam zaradil mezi radoby umelce, kteri si pres ego nevidi na spicku nosu a kterym jsem jasnym vyjadrenim svych pozadavku slapla na kuri oko :-) sluzby jsou otazka poptavky a nabidky, ja jsem neco poptala, kdo to zvladne se mi nabidl. Ze to nekdo nezkousne a chodi sem trousit pasivne agresivni moudra je vedlejsi efekt, ale alespon se beremko pobavi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mysh_me Termín pasivně agresivní si musím pamatovat. Člověk se pořád učí. :-) Jen jsem se slušně zeptal. Nevím, kde berete právo hodnotit můj charakter a nazývat mne rádoby umělcem. Všichni mí klienti byli s mými službami bez výjimky spokojeni. Za ta dlouhá léta si ale nepamatuji, že by měl někdo požadavky srovnatelné s těmi Vašimi. Kolegovi nebo kolegyni, který nebo která to pro Vás odehraje, přeji hodně zdaru! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@giacomo Chcete to slyšet naplno? za mě bude nejlepší, když neřekne ani slovo ;) A nebojte hudba se bude dát vydržet, nemyslim si, že pokud dám na black-playlist Helču Vondráčkovou, Michala Davida a Kryštofy, že někdo bude trpět :)
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora2019 To ovšem vůbec není problém, všechno je na domluvě. Když nebudou chtít slyšet v průběhu večera z úst DJ ani slovo, ale budou si chtít vše odmoderovat sami (s mikrofony od DJ), tak by s tím DJ také problém mít neměl, nakonec to má o to jednodušší, a jsou dokonce DJs, kteří nechtějí moderovat a mluvit vůbec. A pokud vyloženě někdo něco na svatbě nechce, a nepovolí to ani na přání hostů (což většinou doporučuji), také to není problém, prostě to nebude a hostům se řekne, že se to na příkaz novomanželů/organizátorů prostě nesmí hrát. Sice to pak lidé zkouší a jsou zklamáni, ale zákaz je zákaz. Každá dohoda je možná, ale nebudeme se přece domlouvat a povolovat písničku po písničce, to je holý nesmysl, který navíc stojí zbytečně moc času jak DJ, tak samotné organizátory svatby. A tak, jak se nechodí za fotografem s hláškami: teď vyfotíš tohle takhle, pak tamto tak, a hned na to poběžíš na druhou stranu sálu a vyfotíš na výšku a černobíle palmu v rohu, tak se ani nechodí za DJ s instrukcemi typu: teď budeš hrát tohle, potom tamto, hned nato to, atd. Pokud zrovna není chvilka na první tance, kde se předem domlouváme na konkrétních písních a jejich sledu a provedení, tak je nutno nechat profesionály pracovat a nekecat jim do toho. To totiž vede jen k tomu, že budou otráveny obě strany a výkon a dojem podle toho budou vypadat. A milá @mysh_me, k Vaší odpovědi na můj příspěvek: netvrdím, že znám hudební vkus Vašich hostů lépe, než vy, když je znáte celý život. Ale budu Vám tvrdit, že v danou chvilku poznám, jestli je něco baví nebo ne, a co bych asi tak měl hrát, abych zábavu více rozproudil a lidé mi neutekli. Ono nejde o teoretické znalosti, jde o tu konkrétní chvilku, kdy dobrý DJ lidi přečte a prostě se jim trefí do stylu tak, že se budou bavit.
Odpovědět
@djcaesar vase slohova prace je uplne zbytecna, pouze jste znovu ukazal ze jste mou predstavu nepochopil. Mluvite o tom, ze dj v pravou chvili pozna co ma hrat a vybira konkretni pisne podle situace, podle toho jak se zabava vyviji - a to je presne to, co od dj pozaduji a proc si ho chci najmout! Nebudu djovi behem svatby schvalovat nic, natoz kazdou pisnicku, idealne s nim ve svatebni den vubec mluvit nemusim, takze vase srovnani ad absurdum s fotografem je uplne mimo. Chci se dohodnout PREDEM, na urcitem objemu (klidne nekolik stovek) pisni, z kterych bude dj behem svatby hrat. Chci, aby mi tento seznam dj pomohl SESTAVIT (tedy ne ze ho cely nadiktuji ja), tak aby se mu z nej dalo dobre/pohodlne vybirat a necitil se “svazane”. Tedy nebude to cele na jedno brdo, co nikoho nebude bavit. Ja chci jenom ten kompletni seznam pred svatbou SCHVALIT, aby obe strany vedely na cem jsou. To co se pak z toho seznamu vybere a skutecne zahraje bude zcela ponechano na “odbornikovi”. Uz to sem pisu minimalne poctvrte a nechapu, jak to stale jeste muze nekdo nechapat :-/
Odpovědět
Jo a k tem pisnickam na prani, kterymi se tu casto argumentuje. Nedovedu si predstavit, ze bych v pozici svatebniho hosta napochodovala za djem a zacala si objednavat co ma hrat :-x predpokladam, ze dj hraje to, na cem se domluvil s novomanzely/organizatory, a ja jako host se mam bavit a nekecat do toho. I kdybych byla nejzarytejsi fanynkou toho misi davida, nedovolila bych si ho objednavat na cizi svatbe - kdyby ho chteli, asi by si ho nechali zahrat, kdyz neni, no tak ho asi nechteli, ne? To mi fakt prijde, jako kdyby si host na svatbe objednal u cisnika neco z jidelaku, protoze na to co se serviruje na rautu nema chut :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mysh_me Tak potom tedy netuším, na jaké svatby chodíte, ale hraní na přání hostům je naprosto běžná záležitost, kterou dělám na KAŽDÉ svatbě. Asi máte o svatbách prostě úplně jinou představu, než jak to u nás ve skutečnosti chodí. Svatba není klub, kde je DJ zavřen v budce, kam za ním nikdo nemůže.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Děláme živou muziku a DJ za jedny peníze. Poslechněte si prosím ukázky z našich vebových stránek. V případě zájmu rád zašlu cenovou nabídku.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?