DJ na svatební hostinu, 21. 9. 2019, okolí Čáslavi

Poptávám DJ s širokým repertoárem písniček - od klasických tanečních kousků, přes typické plesové odrhovačky až po moderní kousky, kterému nebude zatěžko dohledat třebas i netypická přání svatebčanů :-) Děkuji za nabídky i dobré rady, koho zvolit.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, rád Vám nabídnu své služby dje a moderátora. Nabídku posílám do interní pošty. S přáním klidných příprav svatby Lukáš Mercl
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer . Zaslal jsem Vám nabídku do interní pošty 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, nabídku jsem Vám právě odeslal :)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, nabídka odeslána.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, podívejte se na náš profil a web, kde naleznete spousty ukázek naší práce. Pak už jen stačí jednoduše vyplnit nezávaznou poptávku a spolu něco vymyslíme.
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji dobrý den, píšete přesně o mně. Informace o mně najdete na mém webu, odkaz najdete níže. Jakékoli další Vám poskytnu kdykoli, volejte, pište. Ceny mírné, spokojenost zaručena :-) Hezký den a pokud se do Silvestra neuslyšíme, krásný nový a svatební rok! Mirek - DJ Giacomo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Dovolil jsem si zaslat nabídku do IP.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, slečno nevěsto, v termínu sobota 21.09.2019 Vám na Vaší svatbě rád budu k dispozici. Nabídku Vám, s dovolením, zasílám zprávou zdejší Interní pošty. Doufám v naši budoucí spolupráci a bezchybnou realizaci Vašeho “Dne D”.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?