DJ na svatbu, Praha, červen 2019

Ahoj vsem, najde se nejaky DJ nebo nekdo kdo rad proste pousti muziku? Chtela bych poprosit, zda je tu nejaky muzikat, ktery by nam umel prehrat nas playlist na svatbe v cervnu 2019. nechceme moderovani. Chtela bych nekoho, kdo jen bude korigovat muziku, kterou si sami pred svatbou zvolime a nahazeme si do playlistu na Sporify. Moc vsem dekuji za pripadne rady, Kristyna
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám nabídku do interní pošty, pokud Vás zaujme, ozvěte se. Mirek - DJ Giacomo
Odpovědět
Profilova fotka
Píšu sz
Odpovědět
Profilova fotka
Něco takového by bylo pro DJ utrpením. DJ pracuje podle sebe, dohodne si rámec a pak už to musíš nechat na něm. Pokud máš Spotify a hotový playlist, pak netuším, na co potřebuješ ještě DJ.
Odpovědět
Profilova fotka
Plně souhlasím s nima1234, na takovou svatbu bych ani nechtěl jet, pokud tam nemáš prostor něco vytvořit a alespoň trochu něco doprovodit i slovem.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, dovolím si poslat nabídku do IP. Fajn večer Patrik
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?