DJ na svatbu - Litoměřice 12.9.2015 prosím o vaše doporučení či případné nabídky

Profilova fotka
Hledáme DJ na svatbu - naše představa je mít vlastní playlist + další písničky a základní moderování - prostě typu teď je první novomanželský tanec, lístky do tomboly si kupujte tak a tak. Nechceme karaoke ani světelnou show. Chceme někoho, kdo by zkoordinoval námi vybrané písničky a případně doplnil vlastními. Zábavu jakou takovou obstarávat nechceme, jde nám jen o hudbu. Nevím, jestli je moje představa reálná, jsem ráda i za tipy, jak jste to měli s hudbou vy. Můžete mi prosím poslat vaše tipy nebo případné nabídky. Moc moc díky
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den.Zasílám nabídku do IP.Vše záleží na domluvě s vámi a na vašich přání je to váš velký den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Mám pro Vaší svatbu volný termín a bude mi potěšením Vám dělat hudební doprovod.Posílám info do IP
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zaslána nezávazná cenová nabídka interní poštou. S pozdravem a přáním hezkého dne. Tým Uni - Dj´s
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, posílám IP, S pozdravem Dj LIbor Kralovič
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, výstižně napsáno :-) Pošlu Vám nabídku do interní pošty. Budu se těšit na odpověď. O.Seidl
Odpovědět
Profilova fotka
@evculka_ Odeslána IP. Kostolnik
Odpovědět
Profilova fotka
Moc dekuji vsem za nabidky, projdeme je se snoubencem a pripadne se s vami spojime :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 14 let a reference více jak 200 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?