Dj na svatbu Kladno

Ahoj Všem, vypadl mi dj na příští rok, kdy jsem doufala, že bude mít čas a už je bohužel zabraný😞 Poptávám dj, který je akční, práce ho baví, hraje známé pecky, umí udržet atmosféru a je s ním zkrátka sranda🙂 Svatbu budeme mít 1.6. v Arealu Botanika u Kladna. Pokud o někom víte, prosím o doporučení. krásný den Všem!
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, Jsem z Kladna a na Botanice jsem již hrál. Rád se s Vámi domluvím. www.djhabis.cz Pavel
Odpovědět
Dobrý den, na Váš výjimečný svatební den, oslavu, večírek, párty mohu poskytnout kompletní DJ služby dle Vašeho přání, od dojemného ozvučení obřadu, skrze podmanivou hudbu při slavnostním obědě k prvním tancům, až k nekonečné večerní párty (světelná a hudební show) Vše záleží na individuální domluvě včetně ceny a rozsahu služeb - moderování, koordinace, hry, karaoke, videoprojekce, výrobník mlhy, bublin, hazer, dětské disko, skákací hrad, laser show.... Možnost nasvícení celého prostoru v barvách svatby. NOVĚ: možnost zapůjčení VELKÉ MNOŽSTVÍ DEKORAČNÍHO OSVĚTLENÍ (studená bílá). Nevtíravé a osobní jednání je samozřejmostí , žádné příplatky v případě jakéhokoliv prodloužení akce  Hudba a skladby na přání novomanželů a všech svatebčanů bez omezení po celou dobu konání akce. Neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím webových stránek nebo prostřednictvím e-mailu. Bylo by mi ctí být součástí Vašeho svatebního dne. Michal (DJ Patzy)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám ještě volný a budu rád, když se podíváte na můj web a Instagram, kde uvidíte fotky, videa, recenze nevěst a vše, co by vás mohlo zajímat. Nabízím služby dj/Moderator/bavič, dále fotobudku s okamžitým tiskem nebo také Silent Disco. Areál Botanika také znám. Bude-li se Vám moje nabídka líbit, ozvěte se mi prosím a na všem se domluvíme.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?