DJ na svatbu 6.10.2017 Nelahozeves

Dobrý den, stále sháníme DJ na svatbu konanou 6.10.2017 v Nelahozevsi u Kralup n.Vlt. Prosím o nabídky jen z okolí (Středočeský kraj). Nutná alespoň částečná znalost angličtiny. Vlastní aparatura nutná. Požadujeme karaoke a mikrofon (+ minimální pomoc při zorganizování her, toť vše). Máme již částečně přichystaný playlist. Jde jen o zajištění hudby na oslavě, na samotném obřadu NE. Za Vaše nabídky předem děkuji. Martina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zašlu Vám nabídku do interní pošty. S pozdravem Ondřej Seidl
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i moji nabídku máte v interní poště. Pokud Vás zaujme, budu se těšit na mail či telefonát, případně na osobní setkání. Mějte se hezky, Mirek - DJ Giacomo. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud byste nesehnali, mohu nabídnout služby naší hudební skupiny Bosáci. termín máme ještě volný. Hráli jsme na více než 320 svatbách.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím volný, tak bych vám rád nabídl také své profi služby spojené s dlouholetou praxí jako svatební DJ a moderátor na váš velký den.Více zasílám do IP a více informací naleznete na mých www stránkách. Nově také nabízím doplňkové služby pro vás :-) Více v záložce služby na www stránkách. Přeji hezký zbytek dne a těším se na případnou spolupráci. S pozdravem DJ a moderátor Milan Miler
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, slečno nevěsto, v termínu pátek 06.10. Vám na Vaší svatbě v Nelahozevsi rád budu k dispozici. Nabídku Vám, s dovolením, zasílám zprávou do zdejší Interní pošty. Doufám v naši budoucí spolupráci a bezchybnou realizaci Vašeho “Dne D”.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám nabídku IP :-) S pozdravem Dj Libor Kralovič
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?