DJ na svatbu 31.7.2018 Děčín

Hledám DJ na svatbu na Kristin hrádku. Předpokládám na cca 12 až 14 hodin. Od podkreslení obřadu hudbou, po moderování dne a soutěží, zábavu a hudební produkci během celého dne. Představuju si cenu max. 8000 Kč.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám nabídku do IP :-) S pozdravem Dj Libor Kralovič
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velmi rád nabídnu své služby. Nabídka zaslána interní poštou. S pozdravem a přáním klidných příprav svatby Dj a moderátor Lukáš Mercl
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, máte ode mne zprávu. S pozdravem Jan Witek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, píši Vám zprávu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych vám nabídl své služby na vaši svatbu. Mám dlouholeté zkušenosti s moderováním a ozvučením svateb. Rád také zajistím hry, abychom prolomili ledy. zajistím ozvučení i osvětlení a pokud budete chtít i podkres obřadu. Preferuji osobní schůzku před svatbou, abychom vše doladili podle vašich představ. Pokud by vás má nabídka zaujala, neváhejte mne kontaktovat. Budu se těsit. Krásný den, Miroslav Novák-Dj Alfi
Odpovědět
Dobrý večer, ještě jednou vám chci všem poděkovat za vaše nabídky. Další nabídky již nejsou potřeba. DJ mám vybraného. Děkuji za pozornost :) Radka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, odeslálám IP, jsem z Liberce, tedy kousek. Kostolnik
Odpovědět
Dobrý den, Sháníme někoho kdo nám pomůže zajistit hudbu na menší svatbu v Děčíně 25.8.2018 Jednalo by se o 6-7 h, 11-17/ 12-19h. Nebráníme se spolupráci s amatérským dj či člověkem co má hudbu jako hobby a byl by schopný pouštět muziku. V případě dotazů jsem k dispozici na emailu a nebo ideálně kdykoliv na mobilu +386 64 131 508 Moc děkujeme Andrea
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?