Menu Forum

DJ na svatbu, 24.8.2019 v Pardubicích

12. čer 2019  • 
fotoportrét
fotoportrét
terazal
Registrovala se 11. června 2019 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
terazal
Registrovala se 11. června 2019 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobrý den,

sháníme dobrého DJ na svatbu v Pardubicích, který by měl ještě volný termín 24.8.2019. Měl by někdo nějaké návrhy, případně nabídky?

Předem děkuji.
Tereza
11. čer v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
ondrabmp
DJ Ondřej Čáň
Ondřej Čáň PRO

Hudba a zábava - Region Pardubice
3
fotoportrét
fotoportrét
ondrabmp
DJ Ondřej Čáň
Ondřej Čáň PRO

Hudba a zábava - Region Pardubice
2
 Hezký večer,jsem přímo z Pardubic. Moji nabídku naleznete v interní poště emoticon
11. čer v 19:23  •  bmp-events.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kv_production
KV-Production
KV-Production PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
14

“Pojďme se zlepšovat a vytvořit pro nevěsty bezkonkurenční službu! Proč je nutné, aby svatební dodavatelé spolu komunikovali? Jedna činnost navazuje na druhou. Když nemá floristka nazdobený stůl, těžko vyfotí fotograf připravenou slavnostní tabuli. Co doporučit klientovi? A jaký klient vlastně je, kdo to je? Nápady, rady, workshopy a nekonečný networking. Tohle a ještě mnohem více vás čeká na podzim v”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
kv_production
KV-Production
KV-Production PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
14

“Pojďme se zlepšovat a vytvořit pro nevěsty bezkonkurenční službu! Proč je nutné, aby svatební dodavatelé spolu komunikovali? Jedna činnost navazuje na druhou. Když nemá floristka nazdobený stůl, těžko vyfotí fotograf připravenou slavnostní tabuli. Co doporučit klientovi? A jaký klient vlastně je, kdo to je? Nápady, rady, workshopy a nekonečný networking. Tohle a ještě mnohem více vás čeká na podzim v”
(Před 10 měsíci)

@terazal Dobrý den,

delta nám pár informací ke svatbě, zavoláme Vám, probereme svatbu, vymyslíme koncepci a vybereme DJ.
Prosím zde: https://www.kv-production.cz/poptavka/

Petr,
KV-Production
12. čer v 18:00  •  www.kv-production.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
djliborek123 (46 r.)
Dj Libor Kralovič
Dj Libor Kralovič PRO

Hudba a zábava - Region Kladno
75

“Milé nevěsty, chystáte se na svatbu a chcete mít nezapomenutelný zážitek ???..... neváhejte a kontaktujte mě. Nakoukněte do mého profilu :-) . Zařídím ozvučení obřadu, zajistím večerní zábavu, připojím karaoke... a jiné a jiné :-) Dj Libor”
(Před 7 lety)

fotoportrét
fotoportrét
djliborek123 (46 r.)
Dj Libor Kralovič
Dj Libor Kralovič PRO

Hudba a zábava - Region Kladno
75

“Milé nevěsty, chystáte se na svatbu a chcete mít nezapomenutelný zážitek ???..... neváhejte a kontaktujte mě. Nakoukněte do mého profilu :-) . Zařídím ozvučení obřadu, zajistím večerní zábavu, připojím karaoke... a jiné a jiné :-) Dj Libor”
(Před 7 lety)

Dobrý den, posílám nabídku do IP emoticon
S pozdravem
Dj Libor Kralovič
12. čer ve 20:34  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.djlibor.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Na reklamu slouží profil Profesionála".
13. čer v 10:06 • erikkus