DJ na svatbu 22.7.2017 Zbraslavice - obřad, hostina, párty

Dobrý den, hledáme DJ na svatbu, která se bude konat v sobotu 22.7.2017 ve Zbraslavicích na mlýně.(okr. Kutná Hora) Počet hostů cca 40. Jednalo by se o celodenní hudební produkci. Ozvučení obřadu (už v 11hod - za pěkného počasí venku), případně podkreslení hostiny, a hudba až do večerních/ranních hodin. V případě, že máte ještě volný termín, budu ráda za nabídky a cenové kalkulace. Budu ráda i za reference a tipy na DJ, kterého již někdo měl. Děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den,tento termín mám volný.Mohu poprosit do IP váš mail a já zašlu cenovou nabídku :-) Děkuji DJ a moderátor Milan Miler
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, slečno nevěsto, v termínu sobota 22.07. Vám na Vaší svatbě rád budu k dispozici. Nabídku Vám, s dovolením, zasílám zprávou do zdejší Interní pošty. Doufám v naši budoucí spolupráci a bezchybnou realizaci Vašeho “Dne D”.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud by se Vám líbila živá hudba i k obřadu - kombinace harfa a housle, neváhejte nás kontaktovat. Hezký den Simona
Odpovědět
Dobrý den, všem moc děkuji že jste se ozvali, nebo zda se ještě ozvete :-) Přišlo mi více nabídek a tak je potřebuji trochu projít. Rádi bychom vybrali správně a tak abychom byli všichni spokojení. Prosím dejte nám chvilku času, všem odpovíme! Budeme se snažit co nejdříve. (snad do konce týdne) Pěkný den Karolína
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám nabídku do IP :-) S pozdravem Dj Libor Kralovič
Odpovědět
Dobrý den, všem děkujeme za nabídky. Dj již máme vybraného :-) Snad jsem odepsala všem. Děkujeme, že jste si udělali čas nám napsat a třeba se potkáme při jiné příležitosti. Pěkný den přeji. Smočková Karolína
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?