DJ na svatbu 21.3.2014, Nepřevázka u Mladé Boleslavi

Profilova fotka
Sháníme DJe na svatbu v Nepřevázce u Mladé Boleslavi. Doporučíte někoho? :-) Předem děkuji za odpovědi, Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, sebe, nikoho lepšího neznám :-) Ozvěte se, určitě se domluvíme. Hezký den, Mirek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, hraji jako Dj, tak i jako ziva hudba. Vice info v profilu :)
Odpovědět
my budeme mít nejspíš pana Michala Vrábela na fóru si ho vyhledejte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 14 let a reference více jak 150 svateb. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout naše služby. Jsem z Liberce, orient. cena 4000Kč / 6 hod., popř. kalkulaci rád připravím dle zadání - délka hraní od-do, technická náročnost, atd. Možno doplnit o karaoke. Více info rád zodpovím emailem, viz profil. Kostolnik
Odpovědět
Profilova fotka
kdyby jste hledali i fotografa i dííídžeje:) ...tak máme dobrou nabídku. Jeden fotograf a jeden DJ. Výhoda pro Vás. Zvuk od rána až do noci. Fotograf od rána až do noci. Je to mimo sezónu, tak i cena bude fajn. Výhoda pro nás? Fotograf má asistenta a tak i focení je pohodovější.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, pokud ve Vaší otázce ještě nemáte úplně jasno, budu rád, když navštívíte můj profil nebo web, kde se dozvíte více. Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu se nabídnout. Je možná i kombinace nejprve klávesy/zpěv a poté DJ. Budu rád, když se díváte i na mé stránky. Hezký den. Radim
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, reaguji na Vaši poptávku svatebního Dj. Nabízím své služby, zkuste se podívat na můj profil na beremese nebo na mé www. Jestli budete mít chuť, kontaktujte mě, probereme Vaše představy :-) konzultace je nezávazná a zcela zdarma :-) :-) mějte se fajn a na případnou spolupráci se budu těšit :-) Dj Libor
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?