DJ na svatbu 13.4.2018 jihomoravský kraj

Profilova fotka
Dobrý den, sháním DJ na svatbu Břeclav a okolí na příští rok 13.4. Děkuji za odpovědi. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný. Kromě svatebního DJ mohu nabídnout službu hudební skupiny s širokým repertoárem, moderátora. Zajistit světelnou show s 3D Laserem, ozvučení obřadu, karaoke party nebo focení momentek na after-party. Mám mnoholeté zkušenosti. Ročně odehraji několik desítek svateb, narozenin, plesů a jiných akcí. Kladu důraz na profesionální přístup, kvalitu ozvučení, přesný přehled a transparentnost objednávek a finančních nákladů. Rezervace probíhá online prostřednictvím našich webových stránek. V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat. Více o mě najdete na internetových stránkách a na facebooku.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zaslal jsem vám svoji nabídku do zpráv zde na Beremku. Přeji krásný zbytek víkendu. Dj Libor Velek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, určitě navštivte naše webové stránky. Naši DJ's hrají po celé ČR. Vsaďte na kvalitu, nebudete litovat ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout své služby a posílám nabídku do IP. Fajn den Mácha ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, slečno nevěsto, v termínu pátek 13.04.2018 Vám na Vaší svatbě v Břeclavi rád budu k dispozici. Nabídku Vám, s dovolením, zasílám zprávou do zdejší Interní pošty. Doufám v naši budoucí spolupráci a bezchybnou realizaci Vašeho “Dne D”.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Dovoluji si zaslat nabídku do IP
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?