DJ na svatbu (12.8.2018 - Zamek Zbiroh)

Shanime DJe a tak trochu i moderatora na svatbu 12.8.2018 na Zamku Zbiroh cca od 16:00 do noci. Vice nez polovina svatebcanu bude z Anglie a plynula anglictina je tedy nezbytna. Hoste budou ve veku 25 - 80 let. Ma nekdo zkusenosti pripadne by nam mohl nekoho prosim doporucit?
Odpovědět
Profilova fotka
Polána SZ. Budu se těšit na Vaší odpověď.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby zpivajiciho dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Reference na jednotlivé Dj's najdete na našich stránkách nebo tady na beremese. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
@80mishka08 Zdravím Vás, sice těsně, ale ještě volného DJ máme. A pozor, nejen DJ. Pro zahraniční svatby máme připraven skvělý koncept. Koukněte na náš web a pošlete nám nezávaznou poptávku. Vymyslíme to tak, aby vše bylo nad Vaše představy. Za KV tým, Jirka Veselý
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, slečno nevěsto, v termínu sobota 12.08.2018 Vám na Vaší svatbě na Zámku Zbiroh rád budu k dispozici. S cizojazyčných svatbami mám bohaté zkušenosti a AJ ovládám. Nabídku Vám, s dovolením, zasílám zprávou do zdejší Interní pošty. Doufám v naši budoucí spolupráci a bezchybnou realizaci Vašeho “Dne D”.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, píši Vám svoji cenovou nabídku do interní pošty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@djhenry Já tedy nevím, jaký používáte kalendář, ale v tom mém je 12.8.2018 neděle. :D :D :D
Odpovědět
@lukashsax Ano, svatba je v neděli. Co se Vám na tom nezdá...?
Odpovědět
@lukashsax Aaaaha, to byla reakce na jiný příspěvek :-D :-D :-D Pardon
Odpovědět
Profilova fotka
@80mishka08 Pohoda. :D
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?