DJ/ka 21.8.2021 Znojmo

21. lis 202030

Dobrý večer,

Hledáme DJ na naší svatbu ve Znojmě, který by zajistil zábavu v náš svatební den.
Děkuji předem

• Dobrý večer, na Váš výjimečný den poskytnu moc rád kompletní DJ služby, od ozvučení obřadu, skrze podmanivou hudbu při slavnostním obědě k prvním tancům, až k nekonečné večerní párty do ranních hodin. Vše záleží na individuální domluvě včetně ceny a rozsahu služeb - moderování, hry, karaoke, videoprojekce, výrobník mlhy, bublin....Příjemné a nevtíravé jednání je samozřejmostí 🙂, žádné příplatky v případě jakéhokoliv prodloužení akce 😉 Neváhejte mě kontaktovat djpatzy.cz nebo patmichal@seznam.cz Bylo by mi ctí být součástí Vašeho svatebního dne. Michal

• Dobrý den!

Výše najdete odkaz na vyhledávač určený všem lidem, kteří plánují svatbu a chtějí mít vše na jednom místě. Můžete zde najít nespočet skvělých hudebníků a Djs.

Obecně zde najdete přehled všech služeb na svatbu. 🙂

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Právě jste našli DJ na svou svatbu, oslavu či jinou soukromou či firemní akci. Zajišťuji i karaoke show, moderování a ozvučení akcí. Mám dlouholeté zkušenosti a široký repertoár. Přijedu kamkoli,...
    Hledáte kapelu pro váš den D? Vsaďte na jistotu a zvolte kapelu s více než 12-letou praxí!
    Špičková aparatura,muzikanti i produkce zaručena!!
    Hudební skupina, DJ zpěvák + profesionální zpěvačka, moderátor, fotobudka,ozvučení obřadu a těžká mlha(tanec v oblacích).Svatby, plesy atd.