DJ a moderátor v jednom (nejlépe) na svatbu v ÚL 14.5.2016

Dobrý den, hledám člověka, který by nám zajistil nejen hudbu během našeho svatebního odpoledne/večera, ale i moderoval/bavil, v rámci mezí, podle atmosféry...tedy tak trochu DJ a tak trochu psycholog :-) Určitě uvítáme retro songy jak CZ, SK tak i cizojazyčné, ale i hudbu modernější. Podmínkou je především K.Gott na první novomanželský tanec ;-) Hostina se bude konat v Ústí nad Labem. Děkuji za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Jezdím na svatby za super peníz !!! Profi služby.DJ + světelná a zvuková aparatůra vás bude stát za 4H......3500,-Kč. vše na webu, fb Dj na svatbu a vše co s tím souvisí.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, rádi přijedeme zahrát na Vaši svatbu. Více informací zasíláme interní poštou. S pozdravem a přáním hezkého večera. Petra Balatá Tým Uni - Dj´s
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám IP ..... :-) S pozdravem Dj Libor Kralovič
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím volný, tak bych vám rád nabídl také své profi služby spojené s dlouholetou praxí jako svatební DJ a moderátor na váš velký den.Více zasílám do IP a více informací naleznete na mých www stránkách. Přeji hezký zbytek dne a těším se na případnou spolupráci. S pozdravem Miler
Odpovědět
Profilova fotka
DJ Mirek Vobora- DJ na Svatbu , Narozeniny s Video Diskotékou a Karaoke. Zkušený DJ a moderátor . Dj+světelná a zvuková aparatůra na 4H. . . za 3500, -Kč.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?