Dj 8.8.2020 Úžice u Kralup

11. čvn 20205

Dobrý den,
hledáme DJe na náš svatební den 8.8.2020 v Úžicích u Kralup. Jednalo by se o podkres hostiny a následně večerní party.
Předpokládáme zhruba 50 hostů. Předpokládaný začátek 13:00, max konec 2:00.
Prosím o nabídky, ideálně včetně cenové kalkulace. Děkuji 🙂

• Dobrý den,
    Termín Vaší svatební oslavy mám zatím volný a bude mi potěšením pro Vás připravit hudební doprovod celého slavnostního dne. S dovolením zasílám nabídku a informace do Vaší pošty.

Přeji hezký den a v případě Vašeho zájmu se budu těšit na setkání.
    Jirka Votava - DJ Goro

• Dobrý den, slečno nevěsto,
    v termínu sobota 08.08.2020 Vám na Vaší svatbě v Úžicích u Kralup rád budu k dispozici.
    Nabídku Vám, s dovolením, zasílám zprávou zdejší Interní pošty.
    Doufám v naši budoucí spolupráci a bezchybnou realizaci Vašeho “Dne D”.

• Dobrý den, posílám nabídku do IP 🙂
    S pozdravem
    Dj Libor Kralovič

• Sponzor fóra
  • Dobrý den, zaslána IP 🙂

• Za 25 let jsem propojil lásku k hudbě a k jídlu a proto Vám mohu nabídnout jako jediný na světě DJ AND COOK Show. Nejdříve vás roztancuji a pokud budete hladoví a bez síly tak Vám představím unikátní burgry 3v1 aby jste se mi na parket vrátili.Zní to zvláštně.Právě proto dělám tuhle show aby lidé měli zážitek ze své svatby.Zatancovali si a pojedli. Nejdříve Vás pozvu k sobě do lokálu aby jste viděli jak to bude vše probíhat.a rozhodli se zda mě vzít na váš den.Zvukovou a světelnou aparatůru vozím svojí dostatečnou k danému místu a plotny na vaření též.Nejsem drahý ale dobrý.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    DJ a moderátor na svatbu s 20letou praxí, profesionální ozvučení, osvětlení, hudební produkce všech žánrů dle Vašeho přání.
    Dobří Djové hrají skladby které chcete slyšet. Skvělí DJové hrají skladby o kterých jste ani netušili, že je chcete slyšet!
    DJ s vlastní aparaturou, osvětlením a zkušenostmi více jak 25 let na odehraných 1.000 akcí (z toho 215 svateb) na 315 místech. Karaoke 3600 songů
    Články od našich partnerů
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    5 důvodů, proč si na svatbu objednat profesionální catering
    Archiv článků od partnerů