Menu Forum

DJ 8.8.2015 Hradec nad Moravicí

1. zář 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
petrasandra
1
Registrovala se 2. června 2014 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků. Region Ostrava.
  • Svatba byla 8. srpna 2015
fotoportrét
fotoportrét
petrasandra
1
Registrovala se 2. června 2014 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků. Region Ostrava.
  • Svatba byla 8. srpna 2015
 Poptávám DJe na ozvučení obřadu, který bude probíhat na nádvoří Červeného zámku a zároveň obstará hudbu na odpoledne až do konce svatby v sálu v Červeném zámku (velký prostor, vysoké stropy). Jak se pohybují ceny? Prosím zašlete mi cenovou nabídku. děkuji.
28. srp 2014 v 00:54  •  Svatba byla v srpnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
peetrys
DJ Petr Soukup
Petr Soukup PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
8
fotoportrét
fotoportrét
peetrys
DJ Petr Soukup
Petr Soukup PRO

8
 Dobrý den,
můžete mi, prosím, poslat časový harmonogram vaší svatby pro stanovení kalkulace?
díky
Petr Soukup
28. srp 2014 v 08:25  •  www.svatebnidj-moderator.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

@petrasandra Dobrý den, doporučuji Filipa Talacka (Ostrava) nebo Jiřího Haláka (Český Těšín), mají zkušenosti s tímto prostorem a postarají se o výbornou atmosféru, nejenom hudební. S pozdravem Martin Lysek
28. srp 2014 v 10:52  •  www.yourlifevideo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
73
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 566 příspěvků, 12 alb a 17 inzerátů. Má 16 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
73
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 566 příspěvků, 12 alb a 17 inzerátů. Má 16 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
 Doporučuju Petra Soukupa! emoticon
28. srp 2014 v 11:17  •  Svatba byla v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonido (32 r.)
Jiří Halák / DJ Sonido
Jiří Halák PRO

35

“► Dne 20.2.2016 budu exkluzivně prezentovat své služby na 2. Svatebním veletrhu v prostorách Zámečku Petrovice. Více na: www.zamecek-petrovice.cz¨ Událost Facebook: www.facebook.com/events/176218749402443/ DJ na svatbu: www.jirihalak.cz”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
sonido (32 r.)
Jiří Halák / DJ Sonido
Jiří Halák PRO

35

“► Dne 20.2.2016 budu exkluzivně prezentovat své služby na 2. Svatebním veletrhu v prostorách Zámečku Petrovice. Více na: www.zamecek-petrovice.cz¨ Událost Facebook: www.facebook.com/events/176218749402443/ DJ na svatbu: www.jirihalak.cz”
(Před 10 měsíci)

Martine děkuji za doporučení, ale daný termín již mám obsazeno. Doporučuji tedy také kolegu a velkého profíka v oboru Petra Soukupa! Hezkou svatbu přeji - Jiří Halák DJ Sonido
28. srp 2014 ve 20:11  •  www.jirihalak.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
peetrys
DJ Petr Soukup
Petr Soukup PRO

8
fotoportrét
fotoportrét
peetrys
DJ Petr Soukup
Petr Soukup PRO

8
 Jirko, díky. Necháme to na petřesandře....:o)
29. srp 2014 ve 04:53  •  www.svatebnidj-moderator.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatebnidj (32 r.)
Svatební dj
Šmída Jaromír PRO

Hudba a zábava - Region Olomouc
17
fotoportrét
fotoportrét
svatebnidj (32 r.)
Svatební dj
Šmída Jaromír PRO

Hudba a zábava - Region Olomouc
17
 Dobrý den,
mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 14 let a reference více jak 200 svateb. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím.
S pozdravem Svatební dj Jarek
1. zář 2014 ve 22:45  •  www.svatebnidj.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí