DJ 5.6.2021 okres Benešov

Dobrý den, poptáváme na svatbu 5.6. v okrese Benešov DJ na pár hodin na pozdnější večer za rozumnou cenu, jediná náplň práce je hrát hostům 2-3 hodinky na přání, nic víc potřeba není - na většinu dne už je profi DJ zajištěn z řad hostů, takže klidně může být začátečník. Z vybavení bude potřeba maximálně mixážní pult, možná ani ten ne, jinak je vše k dispozici na místě. Děkuji za nabídky. Julie
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Julie, obávám se že zde takovou službu asi nenajdete a prijde mi zbytečné na tak krátkou dobu platit někoho dalšího. Zkuste přemluvit svého DJ aby vydržel déle a hrál na přání. Jestli nemůže a pokud je na místě kompletní zvuková aparatura, připojte si mobil třeba se Spotify a ušetříte za pouštěče písniček na přání. Udělat playlist svých hitů na 2-3 hodiny není problém. Jen pořadí písniček nemusí korenspondovat s aktuální náladou na parketu,... Přeji krásnou svatbu. 😊
Odpovědět
Profilova fotka
Na takovou poptávku v takto atraktivní termín se každý z vysoka vyprdne. Postavte k notebooku připojenému na nějakou bednu nějaké relativně střízlivého svatebčana či jiného kamaráda, který zvládne youtube a nechte ho hrát nesmyslně na přání hostům. V prostoru svatby se Vám tak rozline směs nejrůznějších žánrů a bude to jako v pohádce, kde pejsek s kočičkou vařili dort. Toto co chcete vymyslet je cesta do pekla, nikoli optimální program na svatbu, i kdyby to bylo v nějakém "hluchém" čase odpoledne nebo po půlnoci. Vyvarujte se podobných bláznovin a radši připravte nějaký playlist předem nebo pusťte nějaký preferovaný výběr hudby v nějakém mixu, na internetu toto jde snadno vyřešit.
Odpovědět
@michaltuma Díky za názor, vždycky jsem chtěla, aby mi někdo vysvětlil, jak má vypadat zábava na mojí svatbě 😄 je mi jasné, že pro profesionála je to nezajímavá poptávka, ale třeba sem chodí někdo, kdo s tím teprve začíná a rád by nabral nějaké reference. Pokud tu nikdo takový není, tak to prostě vyřešíme jinak, ale za zeptání člověk nic nedá.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?