DJ, 4.7.2020, Brno

Dobrý den, hledáme dj na svatbu termín 4.7.2020 Brno... písničky všeho druhu, na přání, trocha moderování, odzvučnění obřadu. Prosím zasílejte i případný ceník. Když budou i vstupy např. na kytaru - nevadí nám to :) Děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, slečno nevěsto, v termínu sobota 04.07.2020 Vám na Vaší svatbě v Brně rád budu k dispozici a zajistím i kýžený prvek živé hudby ;-) Nabídku Vám, s dovolením, zasílám zprávou zdejší Interní pošty. Doufám v naši budoucí spolupráci a bezchybnou realizaci Vašeho “Dne D”.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, dovolím si poslat nabídku do IP. Fajn večer Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám přijedu ozvučit obřad i zahrát. A to třeba jen jako DJ a nebo jako muzikant a zpěvák, případně i se zpěvačkou. A nebo taky vše dohromady. Určitě by mi nevadilo, kdyby byly vstupy s kytarou, ba naopak, pokud by jste potřebovala jsem schopen kytaru ozvučit. Dále nabízím dalších služby, které by se Vám mohly hodit. Jako např fotokoutek s tiskem fotografií 10x15 hned po vyfocení, projektor s plátnem aj. Mrkněte na mé webové stránky, kde najdete i ceník. Přeji pěkný den Roman Pluta Štístko MUSIC
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také jsem vám zaslal nabídku do soukromé zprávy :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?