DJ 25.9.2021 Jižní Čechy ( Statek u Drsů)

7. čvc 20213

Dobrý den, sháníme dj na svatbu která se koná 25.9.2021 na statku u Drsů v Soběslavi. Ozvučení obřadu a následně večerní zábava atd. Moc děkuji za nabídky .

• Dobrý den, termín mám volný a moc rád za Vámi přijedu. Píšu soukromou zprávu, zatím se mějte hezky. 🙂
    Mirek - DJ Giacomo

• Dobrý večer,

dovolím si poslat nabídku do IP.
    Fajn večer Patrik

• Dobrý večer, na Váš výjimečný svatební den poskytnu kompletní DJ služby, od ozvučení obřadu, skrze podmanivou hudbu při slavnostním obědě k prvním tancům, až k nekonečné večerní párty do ranních hodin. Vše záleží na individuální domluvě včetně ceny (dovoluji si tvrdit, že bezkonkurenční) a rozsahu služeb - moderování, hry, karaoke, videoprojekce, výrobník mlhy, bublin.... Příjemné a nevtíravé jednání je samozřejmostí , žádné příplatky v případě jakéhokoliv prodloužení akce  Neváhejte mě kontaktovat . Bylo by mi ctí být součástí Vašeho svatebního dne, Michal

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Živá hudba, která navodí jedinečnou atmosféru při příležitosti svatebního obřadu nebo hostiny .

♥ Velký výběr nástrojů
    ♥ Skladby na přání
    Flexibilní a pohotový DJ na Vaši akci
    DJ s vlastní aparaturou, osvětlením a zkušenostmi více jak 25 let na odehraných 1.000 akcí (z toho 252 svateb) na 347 místech. Karaoke 3.600 songů.
    Články od našich partnerů
    Zahlcení plánováním svatby? Ušetřete si starosti dovozem svatební kytice!
    Pánové nemusí na svatbě vypadat nudně. Stylové tipy, jak zpestřit outfit
    5 tipů, jak vybrat kapelu na svatbu, aby jste měli o zábavu postaráno!
    Archiv článků od partnerů