DJ - 2.6.2018 - Rožnov pod Radhoštěm

Profilova fotka
Zdravím, hledáme DJ na naši svatbu. Máte tipy? Koho jste měli vy? Děkuji moc za každé doporučení :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Vit gorsanov.
Odpovědět
Profilova fotka
DJ Radim Kapica a je i tady na Pro.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Tento termín je u mě volný. Pokud by jste chtěla poslal cenovou nabídku nebo by Vás cokoliv jiného zajímalo zvěte se. :-) Přeji hezké plánování svatby :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, tento termín mám zatím volný. V případě zájmu mi na sebe, prosím, zešlete svůj kontakt a moc rád Vám zašlu bližší informace a případně se dále domluvíme na podrobnostech a Vašich požadavcích. Radim Kapica
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si taky poslat nabídku do IP. Fajn den a šťastnou ruku při výběru ;-) . Fajn den Mácha
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, slečno nevěsto, v termínu sobota 02.06.2018 Vám na Vaší svatbě v Rožnově pod Radhoštěm rád budu k dispozici. Nabídku Vám, s dovolením, zasílám zprávou do zdejší Interní pošty. Doufám v naši budoucí spolupráci a bezchybnou realizaci Vašeho “Dne D”.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den můžu vám nabídnout naše DUO KOKTEJL ZÁBAVNÁ KAPELA S ŽIVOU HUDBOU Jsme zkušená hudební dvojice, již několik let zpříjemňujeme hudební chvilky posluchačům různého věku a různého hudebního zaměření, hrajeme pop, rock, disko, ale také folk, lidovky nebo country písničky.Pokud budete mít zájem mrkněte na naše stránky. Zatím přeji hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velmi rád nabídnu své služby. Nabídka zaslána interní poštou. S pozdravem a přáním klidných příprav svatby Dj a moderátor Lukáš Mercl
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?