Anglicky mluvící DJ nebo kapela,10.5.2019, Zduchovice

Profilova fotka
Dobry den. Hledam DJ, ktery by byl schopny moderovat trochu v AJ na mensi mezinarodni svatbu :) Dekuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Míšo, poslal jsem Vám mail do interní pošty, pokud Vás moje nabídka zaujme, ozvěte se. Mějte se krásně, Mirek - DJ Giacomo
Odpovědět
Profilova fotka
Píši sz. Skupina Bosáci
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám nabídnu své služby. Díky dlouholetým pobytům v zahraničí mluvím perfektně německy a velmi dobře anglicky, s cizojazyčnými svatbami a jinými akcemi nemám žádný problém. Dělám soutěže, moderuji důležité okamžiky, svolávám tanečníky, i s dětmi si poradím... :) Více info mám na webu, přijet do Vaší lokality je pro mě hračkou. Hezký den!
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, podívejte se na náš profil a web, kde naleznete něco o nás a také ukázky naší práce. Pak už jen stačí jednoduše vyplnit nezávaznou poptávku s tím jaká je Vaše představa a společně něco vymyslíme. Budu se na Vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla mou kapelu Veronika & The Band pro hraní na vaší svatbě - hrajeme pop, jazz, swing, 60. léta, rocknroll, tak, aby si každá generace našla to své. Skladby jsou primárně v angličtině. Moderování a komunikace v AJ není žádný problém. Podívejte se na naše stránky a facebook a pokud by vás zaujal náš repertoár a styl, neváhejte se mi ozvat. Jsme z Prahy. S pozdravem Veronika Moudrá (Suchánková)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?