Menu Forum

Akustická hudba na obřad, Pelhřimov, 14. 9. 2019

24. bře 2019  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
doffi92
Registrovala se 29. ledna 2019 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Praha.
  • Svatba byla 14. září 2019
fotoportrét
fotoportrét
doffi92
Registrovala se 29. ledna 2019 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Praha.
  • Svatba byla 14. září 2019
 Hledám nadšence, nejlépe z okolí Pelhřimova, kteří by nám zahráli na housle, případně i cello a kytaru během obřadu v sobotu 14. 9. 2019. Jednalo by se spíš o modernější hudbu ve smyčcovém provedení (případně na kytaru) emoticon předem moc díky za doporučení a nabídky!
13. bře ve 21:13  •  Svatba byla v září 2019  •  Líbí se mi to
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
harfistka_simona
Harfistka Simona Voříšková
Simona Voříšková PRO

Hudba a zábava - Region Pardubice
7

“Milé nevěsty, pokud byste měli zájem a zvažujete živý hudební doprovod Vašeho obřadu či následně i hostiny, neváhejte mě kontaktovat ať pomocí vyplnění formuláře na mých webových stránkách, zde v soukromých zprávách nebo telefonicky či emailem. Hezký den všem! :)”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
harfistka_simona
Harfistka Simona Voříšková
Simona Voříšková PRO

Hudba a zábava - Region Pardubice
7

“Milé nevěsty, pokud byste měli zájem a zvažujete živý hudební doprovod Vašeho obřadu či následně i hostiny, neváhejte mě kontaktovat ať pomocí vyplnění formuláře na mých webových stránkách, zde v soukromých zprávách nebo telefonicky či emailem. Hezký den všem! :)”
(Před 3 lety)

Dobrý den,

živá hudbu na svatební obřad v podání hudebníků, kteří nechají výběr repertoáru ve Vašich rukou a zahrají Vám tak co si přejete, je skvělou volbou. emoticon

Ráda bych Vám představila alespoň některé možnosti hudebních uskupení:
Smyčcové soubory - smyčcové duo, trio, kvarteto
Harfa
Klavír (klávesy)
Saxofon
Kytara
Duo s houslemi - housle a harfa, housle a klavír, housle a kytara

Varianta hudebníků v souboru může být ale také na Vaše přání - toto jsou nejžádanější svatební ansámbly. Jak již bylo zmíněno - repertoár hrají na výběr a přání snoubenců.
Kontaktovat mne můžete zde nebo na webových stránkách přes kontaktní formulář či emailem.

Krásný den
Simona, harfistka
24. bře v 06:56  •  www.simona-voriskova.cz  •  Líbí se mi to