Menu Forum

2.9.2017 Hledam DJ na cesko-polskou svatbu. F-M, Ostrava, Havirov a okoli. :)

4. led 2017  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
czesio
Registrovala se 3. ledna 2017 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Frýdek-Místek.
fotoportrét
fotoportrét
czesio
Registrovala se 3. ledna 2017 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Frýdek-Místek.
 Zdravim, hledam DJ ktery by mel alespon nejake zkusenosti s cesko-polskymi hity emoticon Poradi nekdo?
3. led 2017 ve 20:13  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
kv_production (32 r.)
KV-Production
Petr Knap PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
12

“Pojďme se zlepšovat a vytvořit pro nevěsty bezkonkurenční službu! Proč je nutné, aby svatební dodavatelé spolu komunikovali? Jedna činnost navazuje na druhou. Když nemá floristka nazdobený stůl, těžko vyfotí fotograf připravenou slavnostní tabuli. Co doporučit klientovi? A jaký klient vlastně je, kdo to je? Nápady, rady, workshopy a nekonečný networking. Tohle a ještě mnohem více vás čeká na podzim v”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
kv_production (32 r.)
KV-Production
Petr Knap PRO

12

“Pojďme se zlepšovat a vytvořit pro nevěsty bezkonkurenční službu! Proč je nutné, aby svatební dodavatelé spolu komunikovali? Jedna činnost navazuje na druhou. Když nemá floristka nazdobený stůl, těžko vyfotí fotograf připravenou slavnostní tabuli. Co doporučit klientovi? A jaký klient vlastně je, kdo to je? Nápady, rady, workshopy a nekonečný networking. Tohle a ještě mnohem více vás čeká na podzim v”
(Před 1 měsícem)

Dobrý den,

něco již máme za sebou.
Pošlu Vám zprávu.

Petr Knap
KV-Production
Majitel, DJ
3. led 2017 ve 21:15  •  www.kv-production.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonido (34 r.)
Jiří Halák / DJ Sonido
Jiří Halák PRO

45

“► Dne 20.2.2016 budu exkluzivně prezentovat své služby na 2. Svatebním veletrhu v prostorách Zámečku Petrovice. Více na: www.zamecek-petrovice.cz¨ Událost Facebook: www.facebook.com/events/176218749402443/ DJ na svatbu: www.jirihalak.cz”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
sonido (34 r.)
Jiří Halák / DJ Sonido
Jiří Halák PRO

45

“► Dne 20.2.2016 budu exkluzivně prezentovat své služby na 2. Svatebním veletrhu v prostorách Zámečku Petrovice. Více na: www.zamecek-petrovice.cz¨ Událost Facebook: www.facebook.com/events/176218749402443/ DJ na svatbu: www.jirihalak.cz”
(Před 2 lety)

Kolegy z KV-Production doporučuji pokud mají volno...já zkušeností mám až až, ale Váš termín je bohužel již obsazen...hezkou svatbu přeji!

♪♫ Jiří Halák DJ Sonido
3. led 2017 ve 23:44  •  www.jirihalak.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (32 r.)
80
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 665 příspěvků, 12 alb a 24 inzerátů. Má 17 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (32 r.)
80
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 665 příspěvků, 12 alb a 24 inzerátů. Má 17 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
 Určitě doporučuji Petra Soukupa!
4. led 2017 v 07:09  •  Svatba byla v červnu 2014  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
hudbaostrava
DJ Ondra - HudbaOstrava
Ing. Ondřej Zatloukal PRO

5

“Od roku 2014 nabízíme pro Vaše svatby jedinečnou vypůjčku Holandského billiardu. Podívejte se na tuto speciální nabídku přímo na našich stránkách http://www.hudbaostrava.cz/Holandsky_billiard.pdf”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
hudbaostrava
DJ Ondra - HudbaOstrava
Ing. Ondřej Zatloukal PRO

5

“Od roku 2014 nabízíme pro Vaše svatby jedinečnou vypůjčku Holandského billiardu. Podívejte se na tuto speciální nabídku přímo na našich stránkách http://www.hudbaostrava.cz/Holandsky_billiard.pdf”
(Před 4 lety)

Dobrý den. 2.9.2017 máme zatím volno, takže nás určitě můžete kontaktovat. S těmito druhy svateb máme bohaté zkušenosti, často jezdíme na česko-polské svatby i za hranice.
Napište nám a dozvíte se více. Tým HudbaOstrava.CZ
4. led 2017 v 15:02  •  www.hudbaostrava.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatebnidj (34 r.)
Svatební dj
Šmída Jaromír PRO

Hudba a zábava - Region Olomouc
20
fotoportrét
fotoportrét
svatebnidj (34 r.)
Svatební dj
Šmída Jaromír PRO

Hudba a zábava - Region Olomouc
20
 Dobrý den,
mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Jsme z Prostějova.
Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny.
V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím.
S pozdravem Svatební dj Jarek
4. led 2017 v 18:35  •  www.svatebnidj.cz  •  To se mi líbí