18.8.2018 je možné to ještě stihnout? :D

Ahoj, chceme se vzít 18. 8. 2918 jako mnoho párů tento rok, ale bohužel jsme začali plánovat až nyní. Svatební hostinu až máme zajištěnou a místo pro obřad je stále v řešení. Ale otázkou je: je ještě volný nějaký fotograf a Dj? Svatba bude nedaleko Máchova jezera. Nevíte někdo o někom? Díky Jana
Odpovědět
Hlavni je domluveni matriky a mista, zbytek sezenete v pohode
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji Vám, ať máte šťastné hledání :)) My zařizujeme od 10/2017 a byl to mazec! :) A to nemáme žádné "frekventované" a žádané místa . ;) Pokud nenajdete fotografa a dj blízko bydliště a místa konání, tak někteří jezdí po celé čr. :)
Odpovědět
Profilova fotka
A nechcete živou hudbu? Termin mame jeste volny :)
Odpovědět
Profilova fotka
A zkuste www.fotografkapraha.cz delala jsem s ni nedavno a ma nadherne fotky...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, 18. 8. 2918 si myslím, že to určitě nestihnete :-D :-D :-D , 18.8.2018 možná ano. :-)
Odpovědět
My se rozhodli před dvěma měsíci, že se vezmeme v červenci a samozřejmě kdybychom pominuli místo a matriku (které můžou být o prsa), tak bychom stihli vše i za 2 měsíce.. Kdyby nešlo o prsteny, které se vyrábí 4-8 týdnů, tak i za měsíc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby zpivajiciho dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Reference na jednotlivé Dj's najdete na našich stránkách nebo tady na beremese. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Mam vse taky za 2 a pul mesice. Zacnete matrikou a mistem obradu. Pote hostinnu a nasledne zbytek. Nemame sice tento termin, ale i tak je dost plno... dj/ kapelu jsem obepsala mailema co jsem nasla v okoli pres google. Fotografy to same. Vybirala jsem podle ceny, ale i podle toho, jak se my dany dotycny libi...dekorace jsem objednala co nejdriv z aliexpressu popr. Wish azbytek zacla tvorit doma. Nasim to rekla 2 mesice dopredu a pritel ma na vse dostatek casu, takze jeho rodice to jeste nevedi, prestoze to je uz cca za mesic...postupne davam vse dokupy, i kdyz je to obcas narocne, a vlasne prstynky vybrat co nejdriv, aby je stihli vyrobit, cekacka je cca 4-8 tydnu, podle zlatnictvi...
Odpovědět
My máme svatbu 27.7 a vlastně jsme začali už loni v létě. Vše bude venku a tak jsem chtěla vidět místo v reálném letním počasí. V listopadu už měly obsazené termíny na celou sezonu. A hlavně se nám celková částka rozkutálí postupně a není to potom taková pecka najednou. Navíc jsem měla čas vybírat v klidu. Takhle narychlo bych svatbu nechtěla. Přece jen, kolikrát za život se člověk ožení/vdá?? Takže si užívám i přípravy :)
Odpovědět
@asdf12lkjh to stihnete v klidu :-) my se rozhodli před měsícem a bereme se v září. Je třeba užší výběr fotografů a dj, ale jinak je to lepší než rok dopředu.... To zařizování a řešení a vybírání.... Dělat to rok předem tak mi hrábne z toho všeho :-) takhle je to pro mě mnohem lepší a všechno jsme sehnali dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, určitě se to dá stihnout :-) Moje švagrová stihla nachystat svatbu za dva měsíce :-) a měla to perfektní! Hodně štěstí!
Odpovědět
Profilova fotka
Jedna holcina to tady taky měla za dva měsíce, a měla to krásný ..😀
Odpovědět
Článek se načítá
My máme svatbu taky 18.8., kdy jsme to začali plánovat po Vánocích. Musím řít, že už tehdy jsem měla problémy s některými, že už byli zamluvení a často jsem se setkala s tím, že nás odmítli. Naštěstí nám někteří (známí) vyšli vstříct a upřednostnili nás před jinými. Jinak stihnout se to dá, ale musíte se připravit na to, že hodně věcí přeplatíte nebo nebudete moct hledět na to, že to stojí více, protože ti levnější/rozumnější budou již dávno zamluvení. Tím nechci zpochybnit kvalitu "dražší" volby, jen říct, že cenově levnější a střední kategorie ve všem bude již hodně probraná. :) Takže pokud Vám nezáleží, kolik to bude stát, a opravdu chcete toto datum, tak se to stihnout dá :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám nabídku do IP :-) S pozdravem Dj Libor Kralovič
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?