Prášky na hubnutí Adipex retard - zkušenosti

Zobraz úvodní příspěvek
Holky neměla jste některá tady ty prášky adipex retard?Mě je doporučila kolegyně že po nich hrozně zhubla.
Odpovědět
1
2
Golden egg neni vubec legalní ani zdravý.
Odpovědět
nn... ale pozor... většinou se jedná o silné odvodnováky, které vám spíš můžou ublížit
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám dole vysněných 18 kg a 100 cm na obvodech. Na prášky jsem teda nikdy nevěřila, ale na čištění a výživu těla nedám dopustit. Šla jsem na to z gruntu a výsledky prostě jsou. 🤘Začínala jsem a končila snad milionkrát a tentokrát to vzala z gruntu a cítím se skvěle. 😊
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Prášky na hubnutí - http://acaiberry900.lv Nevěřila jsem, že se mi povede zhubnout. Zkoušela jsem doslova všechno – bezcukrovou dietu, bezlepkovou dietu, Dukanovu dietu, hladovky – někdy se mi povedlo zhubnout 3-4 kilogramy, ale rychle jsem se vrátila na původní váhu. Nechtěla jsem takový výsledek....Můj metabolismus byl stále horší, a já ztrácela naději, že se nakonec povede... K dalším tabletám podporujících hubnutí jsem byla skeptická. Ale přemluvila mně sestra, díky Acai Berry se mi povedlo zhubnout.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Pokud podle mně nemáte zdravotní problémy, není důvod k obavám. Ja jsem strašně spokojená s Adipex. Od té doby, co jsem s ním zhubla, držím si svou váhu a jsem velmi ráda, že jsem to podnikla. Teď se cítím velmi sebevědomě. Každý lék co vám také lékař předepíše má v příbalové informaci spoustu možných nežádoucích účinkov a nikdo se s tím nezabývá.... Ja jsem velmi spokojena 😊😊😊
Odpovědět
@bambula212 Ahoj můžete mi prosím poradit, jakou značku Adipex jste měli? Na internetu jsem nalezla adipex swiss, adipex genericum, adipex 75... Ten který býval v lékárně již nelze zakoupit.
Odpovědět
@hana43 Ja sem nejvíce spokejená s Adipex rapid swiss...
Odpovědět
@bambula212 Má ješte někdo zkušenosti s Adipex rapid swiss ?
Odpovědět
Tak adipex je jak si šňupnout *p*e*r**n*i*k. Takže směle do toho, na 95 procent čekat jojo efekt a dát se na modlení ať si neoddelam játra,ledviny, nebo psychiku.
Odpovědět
@daneckovajanule tak to je docela hloupé.... to je jako vtip? no nevím, co jste brali, ale adipex pravděpodobně ne 😉
Odpovědět
@daneckovajanule Jo, pravděpodobně jste si spletli diskusi
Odpovědět
Článek se načítá
@hana43 Naopak, komentář byl naprosto trefný.
Odpovědět
Četli jste vůbec složení? Účinnou látku? Perníkáři taky nemají chuť k jídlu, proto vypadají jak vypadají. Ne diskuzi jsem si nespletla, naopak každý jeden člověk co si to přečte a pochopí, že hubnout se má zdravě bude za ty hate stát🙂
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?