Jak zaručeně zhubnout v bocích?

Ahoj holky, potřebovala bych poradit, jak zaručeně zhubnout v bocích a dostat se tak zpět na svou běžnou konfekční velikost 38. Mám štíhlý pas, ale k tomu docela neúměrné boky a navíc za posledních pár měsíců jsem právě v bocích dost přibrala. Takže jsem zjistila, že vlastně nemám pořádně co na sebe, protože všechno mé oblečení je ve velikosti 38. Věřím, že spousta z vás má podobné problémy, které jistě už nějakým způsobem řeší, tak doufám, že snad mi někdo pomůže. Předem moc moc díky.
Odpovědět
erin: já myslím, že ni zaručeného neexistuje, někde v sekci krása je určitě několik témat na hubnutí, i když teda jsou už tak obsáhlé, že bych to ani nezačínala číst, potřebovalo by to cosi nového ;-) neporadím ti, ale dost jsem četla o lymfodrenážních masážích, které prý pomáhají hodně (dělají se na břichu, hýždích i stehnech, ale jsou dražší), pak samozřejmě přiměřený jídelníček a pohyb ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Erin: kamarádka měla podobný problém, velmi úzký pas, velká prsa, široké boky a silná stehna. Držela dietu a sportovala, ale vždy zhubla tam, kde nechtěla, např. prsa. Zkusila bych ty lymfodrenážní masáže a nebo si najmout odborníka. Třeba ve fitku ;-) ten ti už poradí jak správně zhubnout na potřebných místech.
Odpovědět
souhlas s pandou, zaplatit si trenéra a vydržet cvičit, nechat si od něj i sestavit jídelníček a doržovat a výsledek se určitě dostaví... ;-)
Odpovědět
Zkusím se poptat na ty masáže a uvidím. Jsem z toho opravdu už zoufalá. A co se týká toho, že člověk vždy zhubne tam, kde právě vůbec nechce a nepotřebuje, tak to je svatosvatá pravda - když náhodou zhubnu, tak je to vždy přes prsa - a tam teda fakt hubnout nepotřebuju, spíše naopak! No a tam, kde by to bylo zapotřebí, tak tam se to ukládá. Teď mě tak ještě napadlo, jestli to nemůže mít souvislost i s tím, že jsem po Vánocích vysadila HA, byly stresy v práci, doma atd., no asi je to všechno dohromady. V každém případě díky za reakce. Snad najdu něco, co snad pomůže.
Odpovědět
zkus víc pít ještě a zkus ty masáže a běhání
Odpovědět
Profilova fotka
Tak stres za to asi může. Ta HA nevím, spíše se tloustne při ní. Ale určitě držím palečky ;-) at se ti to povede
Odpovědět
Profilova fotka
Erin: mám podobný problém jako ty, ale lymfodrenáže to určitě nezpraví, kdyby to šlo, bylo by to fajn, taky jsem je samozřejmě zkusila a vyhozené peníze. Já teď slušně zhodila hlavně přes boky, stehna, ale bylo to o úpravě jídelníčku, vše co jsem snědla jsem si zapsala a někdy by ses divila kolik "drobných zobnutí" se za den nasbírá! Pak dost píst, ale ne sladké, džusy a bublinaté vody, koupit si nějaký očistný čajík není špatné a hlavně pořádně se hýbat a zase hýbat. Držím palce.
Odpovědět
katy007: Můžeš mi, prosím tě, napsat, co obsahuje tvůj denní jídelníček??? Nemusí to být přesně, spíše orientačně. Taky by mě zajímalo, kolikrát jsi byla na těch lymfodrenážích, když říkáš, že to nezpraví a že jsou to vyhozené peníze. Uvažovala jsem, že se tam přihlásím, ale chtěla bych ještě znát zkušenosti dalších, kteří to vyzkoušeli. A taky jestli se věnuješ nějakému sportu více nebo jen tak podle chuti a nálady. ;-) Předem díky.
Odpovědět
Profilova fotka
zarucene pomuze stres :-D behem tydne vlezu do kalhot co jsme nemohla oblect 2 roky.zhubla jsme pres boky,zadek a bricho
Odpovědět
Profilova fotka
Erin: písnu do IP
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 5 letech
ahoj ahoj já zhubla díky přípravku Obethin Vážně úžasná věcička :)
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahoj, boky jsou hnus, ale jediný, co na ně zabírá, je změna jídelníčku - vysadit sladké, brambůrky a podobný svinstva, to samé platí pro alkohol. Pravidelná strava, nejméně 5x denně a samozřejmě pravidelný pohyb - běhání je základ pro spalování, nesmí chybět i posilování pro zpevněnou postavu. Přeji pevnou vůli :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Ahoj holky, vidím, že nejsem jediná, koho tohle tolik trápí. :) Ale jak jsem tak hledala na internetu, našla jsem skvělý článek o tomhle problému na www.kralovstvizen.cz, kde jsou i videa se cviky a nesmírně mi pomohl, tak se podívejte, vřele doporučuji. :) Odkaz na článek je tady: http://kralovstvizen.cz/jak-rychle-a-... :) Tak ať se daří. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tohle jsme řešily s maminou, máme stejnou figuru, užší pas a pak širší boky a zadek. Mamina jeden čas děsně sportovala, zhubla úplně extrémně. Neměla žádný prsa, ale ta "madla" jí tam zůstala.. sice menší, ale byla. Naštvala se a nechala si je odsát. A má klid :-D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Ahoj, dobře že jsem našla tuto stranku. Podívala jsem se na odkazy od ajusky, ale všechny ty cviky bohužel už znám. Mám problem nejen s boky, ale také se stehny, Znáte nějaké novinky???
Odpovědět
Profilova fotka
@vdanajana Jak píše @wiki85, tak zbavit se jich dá spolehlivě liposukcí. Z těch neinvazivních metod funguje větší výdej, než příjem energie a cvičení (zdravý životní styl a omezení alkoholu). Lze komplexně cvičením vylepšit postavu, ale bohužel nejhůře se odbourávají problémové partie.
Odpovědět
@narnell Dík moc! No pravě liposkce není asi pro mě. Alkohol už skoro vůbec nepiju. Možná se to nějak povede.. Budu víc sportovat, i když nezhubnu v bocích tak aspoň budu mít lepší kondici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vdanajana to víš,že se povede :-) Maš k tomu správný přístup.Kdyz si najdeš sport,který tě bude bavit,tak máš téměř vyhráno
Odpovědět
@vdanajana A možná nějaka dieta? Jak s tím u Tebe?
Odpovědět
Bohužel špatně. Hodně pracuji a nemám čas abych jedla zdravě. Nesnídam, jen obědvám, pokud mám čas uvařím si něco a když ne je to rychlé občerstvení třeba KFC :-( Jím také hodně sladkostí.. Ale cvičím hodně! Naposledy koupila jsem si v lekárně guaranu, a to přídává mi energií
Odpovědět
@vdanajana Myslím že není tak těžce měnit dietu :) Musíš si přemyslet o tom, že bez takové změny tvoje sporotvaní je uplně po nic. Guarana k cvikům to je dobrý napad. A možná změnu svého jidelnička měla bys podporovat nějakým suplementem? Pokud už využvaš guranu to slyšela jsem, že ted'ka dost popularní jsou doplnky stravy pravě s guaranou a pepřem cayene. Obsahujou určitě nějaké jiné věci, ale to už nepematuju. :-)
Odpovědět
@demi100 Vím že to už není spojené s tématem, ale moje poslední otázka pamatuješ si jak se to jmenujé? Našla jsem Piperine Forte? Je to tohle?
Odpovědět
@vdanajana Asi jo, o tom jsem slyšela.. Ale nejsem si jistá
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
To můžu taky doporučit, jinak to nepůjde. Jak se říká sezením na zadku a nic neděláním, ho nikdy nebudeš mít jaký chceš.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Mne osobne velice pomohl fitness korzet za par tydnu jsme zhubnula v pase docela dost cm a prestala me bolet zada, takze kdo chce investovat do zdravi urcite je fitness korzet ta spravna investice. http://korzetynahubnuti.cz/home/22-fi...
Odpovědět
Ahoj, měla jsem podobný problém, jsem postavou taková ta typická "hruška", resp když přiberu. V době kdy jsem vážila přes 80kg jsem byla fakt ukázková (teď s necelými 55 kg v pokročilém těhotenství už mám postavu jinou a není to poznat, ale na zadku furt přibírám nejvíc, prostě to je tak dané typem postavy). Nejvíc mi pomohlo změnit stravu a každý den běhat, běhat, běhat v tepovce..ze začátku ty nohy trochu nabydou - logicky, zatěžuješ ty svaly nejvíc - a bude trvat, než se do té tepovky vůbec dostaneš, protože na začátku budeš hodně vysoko nad..ale kupodivu právě to všechno pak dlouhodobě nejvíc pomůže =) takže za mně doporučuju běh..zhubla jsem tím nejvíc =) makání ve fitku mně pak pomohlo zpevnit. a koukám že diskuze je pěkně stará =D ale třeba to někomu pomůže =)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Holky, přidám i mou zkušenost. Po porodu jsem vypadala strašně. Nebyla jsem schopna to shodit dolů ač pohybu mám fakt dost. Vyzkoušela jsem dietní koktejly a ikdyž to všichni odsuzují mě to pomohlo.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?