Hubnutí na noční

Profilova fotka
Ahoj, potřebovala bych radu nebo tipy. Vím, že témat okolo hubnutí do svatby tu bylo už tolik že by to člověk přehazoval vidlema, ale mám k tomu i jiný problém. Jasně, hýbání se je důležitý, ale jak to udělat s pravidelným jídlem, když mám na noční? Nemáte někdo zkušenost, nebo nenajde se tu někdo kdo tomu aspoň trochu rozumí a mohl by mi pomoct? :-) Pro info - potřebuju za cca 7-8 měsíců zhubnout alespoň 10kg (to je moje požadovaný minimum). A nechci žádné "super senzační účinný diety" Díky moc za každou radu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo to znám, s nočníma je to peklo - nejen kvůli stravě, ale po noční je pak člověk unavenej a nemá moc náladu na žádnou aktivitu... Není to jednoduchý, tohle přehazování denní/noční dělá v organismu akorát bordel...
Odpovědět
Profilova fotka
@kristynar No jo, jenže problém je že já mám jenom noční :-D To je pak teprve peklo to vymýšlet co s tím...
Odpovědět
tohle by chtělo probrat s někým kdo tomu rozumí,relativně si myslím,že 10kg bys mohla dát jen stravou bez cvičení :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@malamicka tak zas jestli je v tom takovahle pravidelnost, tak je to mnohem lepsi a mnohem snazsi, nez kdyz se to strida, je to nepravidelne a stridave. To mate tu lepsi variantu...
Odpovědět
Profilova fotka
staci zdrave pravidelne jist a hybat se....zadne zazraky nehledejte....
Odpovědět
Profilova fotka
10 kg za 8 mesicu neni nejakej extrem, to pujde pokud nemas nejaky zdravotni problemy. Moje znama smenuje a zhubla 15 :-) Ale hodne si hlida jidlo, ji opravdu pravidelne a zdrave.
Odpovědět
Je dobré si uvědomit, po čem se přibírá. Jsou to sacharidy a tuky. A po čem ne - bílkoviny. Tedy na začátku noční bych dal normální jídlo - rýže (těstoviny, kuskus) s masem. Poté už jen bílkoviny (vajíčka, sýry, maso, šunku - nejméně 90% masa, tofu ...) a to jen se zeleninou. Pohyb beru jako samořejmost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cetnik_a_cetnice Ovsem telo potrebuje i sacharidy a tuky...A nejsou tuky jako tuky ;-)
Odpovědět
Sacharidy jsem psal na začátek noční. Samozřjmě komplexní. A tuky - avokádo, olivový, kokosový, ořechový olej, oříšky (nesolené, nepražené). Lze kombinovat bílkoviny + tuky nebo bílkoviny + sacharidy. Vyhněte se kombinaci sacharidy + tuky... Každý ví, že chleba se sádlem není úplně ideální :-D Abych byl tedy přesnější... ;-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?