Hubneme spolu - ukažte výsledky!

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, určitě je nás hodně, které chceme do svatby shodit nějaké to kilčo. Prošla jsem tu pár diskuzí s touto tématikou, ale nikde nevidím fotodokumentaci. Jsou tady nějaké úspěšné, které by se pochlubily takovýma těma "před" a "po" fotkama s datem a kilama? :) Já cvičím jak ďas, jím trochu slušněj než dřív a za měsíc a půl jsem shodila úctyhodné kilo :-D (pas -2cm, prsa, ruce, stehna, lýtka -1cm, boky nic 8-( ) Chtěla bych vidět, že se to někomu daří, ať neztrácím naději :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzanavadurova Ano, cetla jsem nejaky uryvek, vypadalo to zajimave. Muzu ale odprisahnout, ze spim 8 hodin denne (nekdy i vic), piju pouze obycejnou vodu, jednu kavu denne se sojovym Zajicem a zeleny caj. S tim stresem - mozna ho v praci mam vic, to je fakt, ale moc si ho nepripoustim :-( Je zajimave, ze kdyz jsme s pritelem zili na koleji a jedli totalni hnusy, mela jsem min kilo nez ted, kdy jim zdrave :-D A to jsem vubec nesportovala, cele dny jsem sedela a ucila se a nebo psala nejakou praci. Mozna to bude vekem, ale to si moc pripoustet nechci. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@modryprstynek tak já už nevím :-D já nejvíc hubnu a mám postavu, se kterou jsem spokojená, v létě, ale to fakt jím hodně málo. Jinak zbytek roku jsem krev, mlíko a špeky
Odpovědět
Profilova fotka
Jak pokračujete děvčata? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@katterinka1 díky, hele vůbec nic, akorát v poslední době víc kašlu na cvičení a je to asi lepší - netrénovat každý den...:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, teď v pondělí jsem nasadila dietu z Naturhouse, nehladovím, ale musím si hlídat časy jídla a za tři dny mám o kilo a půl míň. To jsem snad ještě nezažila, tak jsem z toho vykulená a samozřejmě moc spokojená. Vím, že to bude hlavně voda, ale hodně mě to motivuje. A musím se přiznat, že každý den jsem si dala za odměnu sklenku Lambrusca, abych měla sílu to vydržet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzanavadurova pokud budes takovou rychlosti hubnout dal, nebude to asi uplne zdrave ;) Jak ta dieta vypada? :)
Odpovědět
Profilova fotka
já vím, že to je moc, ale přitom se tam jí. Snídaně se musí sníst do 1 h po probuzení (pro mě v 8 h): 2 plátky celozrnného chleba, šunka nebo tvaroh, já si dávám k tomu zeleninu, protože bych měla málo :-N ještě předtím po probuzení vypít vodu - dávám si půl litru s citronem, ke snídani bylinkový čaj nebo karo. Svačina 10:30 - 2 meruňky nebo hrnek jahod nebo 1 jablko, přes den vypít 2,5 l vody, nejlépe dopoledne. Oběd 13:00 150g masa nebo 200 g ryby plus zelenina, do půl hodiny po obědě vypít 1,5 dl kefíru. Svačina 16:00 stejně jak dopoledne, večeře 19:00 stejně jak oběd plus zase kefír. To je vše. Včera jsem měla hlad, tak jsem odpoledne snědla mísu salátu a v 10 večer kedlubnu...já jsem jak otesánek :-| no. A ještě mi to bylo málo, tak jsem zatím každý den za to strádání měla sklenku vína.
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzanavadurova Zuzi, i kdyz mas pocit, ze jis porad, je to furt malo a je to strasne nevyvazene. Hodila jsem to do tabulek a kukni. Prijem by v zadnem pripade nemel jit pod bazal. Tyhle diety jsou OK kdyz potrebujes rychle shodit na kratky cas (kamoska treba zavodila na koni tak vzdycky na zavodech potrebovala vazit co nejmin a tak)
Odpovědět
Profilova fotka
@mareritt: tohle je můj kalorický příjem??? Hmmmm, tak tím by se vysvětlilo to kilo a půl za tři dny. :-D No jo Marerittko, je fakt, že se vyhýbám rychlému hubnutí, aby se mi to nevrátilo hned zpátky, ale teď cítím, že potřebuju rychle zhubnout, ať mi to sluší. Poprosím máti o pokračování jídelníčku, oni jí tam pak dávali další potraviny, to je asi jen ten první týden takový extrémní.
Odpovědět
Profilova fotka
@mareritt a ještě jedna věc, mám z čeho brát...kolem zadku mám 95 cm a chci 93, to mi stačí. Na váhu mám 63 kg a chci 60, při výšce 166 cm....nemám moc špeků ,ale hodně svalů, jsem taková masitá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzanavadurova Jako myslím, že tělu nijak zásadně neublíží takový půst, pokud to trvá třeba jenom ten týden. Ale jsem měla v minulosti i takové období, kdy jsem jedla do 500 kcal denně a i když mi to po pár měsících rozmluvili, ty škody na zdraví byly dost zásadní. Některé následky si asi nesu dodnes (projevila se mi tehdy alergie a přičítám to tomu). A tvoji masitost naprosto chápu :D taky jsem nikdy nebyla a nikdy nebudu tintítko. Tady na těch fotkách mám 52 kg na 150 cm v té hubenější verzi, z toho je prý téměř půlka sval. Zas ale dat dolů eště tak pět kilo tuku tak už bych možná neměla stehna jak dráhoví cyklisti :D (ono to na těch fotkách není tak vidět z toho úhlu a v tom přítmí, ale jsem fakt "hlava-řiť-zem" :D)
Odpovědět
Profilova fotka
Je, to jste mě strašně potěšila, že máte 150 cm, protože z těch Vašich 53 kg jsem měla mindrák :-D zhubla jsem několikrát na 59 kg, ale to pak nemůžu skoro nic jíst, abych to udržela.
Odpovědět
Článek se načítá
Holky, ale dyt o kilech to vubec neni :) Muzete mit 53kg a byt rozkydly a sami rosol a nebo byt zpevnene a mit pri te stejne vysce klidne 58 kg. A kdo bude vypadat lip?:)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabriella15 verim, ze vetsina lidi vi, ze svaly maji pri stejne hmotnosti mensi objem nez tuk..diky tomu jak moderni v poslednich letech posilovani je.. Presto ma to cislo na vaze jakousi magickou moc. A taky ne kazdy podleha trendu vyrysovanych svalu a pokud nehonis objem, nabyde ti svalstvo jenom na zacatku, pak se to drzi zhruba na stejne urovni.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?