Pozvat/nepozvat? Prosím o názor

Profilova fotka
Zdravím, pomalu se nám blíží rozesílání pozvánek a máme dilema ohledně pozvání snoubencova strýce. Já osobně ho nikdy ráda neměla (je to takový ten typ člověka, co všechno ví nejlíp), ale on si s ním celkem pokecal. Původně jsme ho pozvat chtěli s jeho přítelkyní, a asi jen díky ní, protože ona je fajn a držela ho zkrátka. Ale rozešli se. Nyní udělal něco, čím si rozházel celou rodinu, nikdo s ním už nepromluví a on se straní. Já jsem rozhodně za to ho nezvat, ale snoubenec prý ze slušnosti ano, že by stejně nepřišel. Ale já se právě bojím, že by třeba natruc přišel a všem to tam zničil 😞 Nečekala jsem, že takové starosti vůbec budu muset řešit. Co myslíte?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já bych se v tomto případě vykašlala na slušnost a nezvala bych ho. Když by ho tam snoubenec opravdu chtěl a stál o to, tak bych na to pohlížela jinak, ale takto, když je to opravdu ze slušnosti... je to váš den a vašich nejbližších, tak se přece nebudete stresovat, že vám to tam někdo pokazí. My jsme měli podobné dilema a nakonec lidi, u kterých máme obavu, že by to tam pokazili, nezveme. Naopak zveme jen lidi, které máme opravdu rádi. 🙂
Odpovědět
Lidi, u kterych se uz predem vi, ze pravdepodobne budou delat problemy, bych osobne nezvala. Tohle neni zadna slusnost, to je sebemrskacstvi. A uz vubec nevim, proc bych mela ze slusnosti zvat nekoho, pro koho je slusny chovani sprosty slovo. Je to jen vas den a byla by skoda si ho kazit. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Souhlasím, nepozvala bych ho. Tohleto pozývání ze slušnosti se lidem hodně neoplácí. Abyste pak zbytečně nelitovali. Je to VÁŠ velký den, nenechte si ho pokazit nikým jiným a jeho problémy. Na řešení rodinných dilemat bude času ještě dost. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@kayak Kdyby se jednalo o osobu, jejíž pozvání by udělalo radost někomu z mých blízkých, tak bych o tom možná uvažovala. Ale píšete, že se ho straní celá rodina a přítel by ho zval jen ze slušnosti, tak není naprosto důvodu, proč jej zvát. A nemyslím, že by vám to někdo pak omlátil o hlavu, takže bych pustila starosti za hlavu a neřešila to 🙂.
Odpovědět
Neznáme podrobnosti toho, co provedl a jestli není šance vše napravit a usmířit se, ale pokud beru to, co píšete, nezvala bych jej. Jestli s ním nikdo z rodiny nemluví, tak na svatbě bude panovat nepříjemná atmosféra, bude to viset ve vzduchu a zavání to jedině nakonec nějakým průšvihem. Může třeba odmítnout, ale pak si to rozmyslí a přijde nečekaně, pro Vás jedině stres navíc, kam jej usadit apod. a za to Vám to asi nestojí 🙂
Odpovědět
Strucne a jasne, nezvat. Jak pisou holky nademnou, je to vas den a pokud je to takovy typek a opravdu ho tam nechces, tak to s pritelem jeste prober, ale za me by tam meli byt lide, ktere mate radi a se kterymi si to uzijete 🙂 ja napriklad nezvala sve sestry, protoze nemame dobre vztahy a nevidame se, meli jsme malickou svatbu a i kdyz se nad tim ostatnim pozastavili, tak jsem je proste nezvala, protoze se nebudu pretvarovat a cekat, ze by tam pronesly nejakou poznamku nebo pohled, proste jsme si to chteli uzit..
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?