Potřebuji fotografa na 9. srpna 2014 - hrad Frýdštejn

Máme dvě malé děti a velkou rodinu - potřebuji někoho, kdo má nápady, trpělivost a s fotkami si pohraje. Určitě bych chtěla, aby se konala předsvatební schůzka - a to na místech, kde se bude fotit a aby jsme si navzájem sdělili, jak bude vše probíhat, co vše chceme nafotit a v den D jsme se už nemuseli o nic starat. Nafotit pár fotek například na oznámení (abychom si vše vyzkoušeli nanečisto:-).Také přemýšlím o focení druhý den - kdy by se navštívilo několik míst v ČR - v klidu - například na Ještědu v Lbc, v Praze... Nejsme ale milionáři - proto je také cena rozhodující. Nejdůležitější je ale dobře odvedená práce, dobře naladěný fotograf - s úsměvem jde všechno lépe:-). Předem děkuju za nabídky a informace. Nejlépe někdo ze S Čech (kvůli schůzce...), ale není to podmínkou - pokud to nevadí fotografovi:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Vás, termín 9.srpna mám prozatím volný. Jsem z Prahy, ale jezdím často do Jizerek na chalupu. Hrad Frýdštejn znám a můžu se tam samozřejmě s vámi i potkat. Také jsem pro focení na Ještědu a v Pha, kde vám doporučím fajn místa. Kde je chuť , tak je i spousta fantazie! Takové lidi chce každý fotograf fotit ;-) Koukněte se ke mě do portfolia zde na beremese.cz či na můj web. V případě zájmu, mě neváhejte kontaktovat. Ráda vám udělám a zašlu nabídku na míru. Mějte se prima, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme manželský pár z Liberce. Budeme rádi, když se podíváte na naši práci jak na fb profilu a nebo na našich stránkách. V rámci každé svatby máme jako součást balíčku předsvatební schůzku s budoucími novomanželi, kde do detailu probereme svatební den. Je také možné, vzhledem k Vašim požadavkům domluvit i nezávaznou schůzku, kde se seznámíme, popovídáme si o Vašich představách a dle toho nastavit cenu. Ukážeme Vám naši práci a můžeme nabídnout i služby dodavatelů, se kterými spolupracujeme ( např. vizážistka, kadeřnice, atd). Vaše představy zní velice zajímavě a myslím si, že je tam krásný prostor pro to si s fotkami vyhrát a svatební den si užít naplno. Přejeme krásný aprilový večer Simča a Ondra
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?