Menu Forum

Znáte nějakého dobrého fotografa z Opavy nebo poblíž Opavy, kdo má volno 20.6.2015?

22. dub 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
evelina7728
1
Registrovala se 22. dubna 2015 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky.
  • Svatba byla 20. června 2015
fotoportrét
fotoportrét
evelina7728
1
Registrovala se 22. dubna 2015 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky.
  • Svatba byla 20. června 2015
 Hledám dobrého fotografa nebo fotografku na svatbu, která se koná dne 20.6.2015 Opava-Kravaře. emoticon.
22. dub 2015 ve 14:40  •  Svatba byla v červnu 2015  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
vojkovskyeu (34 r.)
Karel VOJKOVSKÝ – Fotograf pro Vaši svatbu.
Ing. Karel Vojkovský PRO

Foto a video - Region Praha
14
fotoportrét
fotoportrét
vojkovskyeu (34 r.)
Karel VOJKOVSKÝ – Fotograf pro Vaši svatbu.
Ing. Karel Vojkovský PRO

Foto a video - Region Praha
14
 Ahoj @evelina7728,

mám tento termín poslední volný v červnu. Pošlu nabídku do SZ.

Přeji krásný den
Karel Vojkovský
22. dub 2015 v 16:32  •  www.vojkovsky.eu  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
72
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 577 příspěvků, 12 alb a 13 inzerátů. Má 16 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
72
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 577 příspěvků, 12 alb a 13 inzerátů. Má 16 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
 Neznám dobrého, ale znám NEJLEPŠÍHO ;) Michal Krusberský emoticon Byli jsme s ním maximálně spokojeni, mrkni na naše svatební album..
22. dub 2015 v 17:24  •  Svatba byla v červnu 2014  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
28

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

28

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Hezký den,
jsem z Ostravy, 20. června mám ještě volno emoticon. Ráda bych Vám nabídla tvůrčí přístup k fotografování Vašeho svatebního dne. Novomanželské fotografie vždy uzpusobuji fotografovanému páru, takže po konzultacích vybereme vhodné místo na focení a eventuelně i rekvizity, které si vyrábím sama a jsou vymyšlené na míru konkrétní fotografie. Posílám poslední foto jako příklad, byť není úplně svatební.
U obřadu kladu důraz na detaily, snímky rodičů, sledující svatbu, detailnější portréty ženicha a nevěsty a spolupracuji s kameramanem nebo amatérským fotografem z rodiny.

Do soukromé zprávy Vám zasílám nabídku.
22. dub 2015 v 15:09  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
22. dub 2015 v 15:37 • hmku
fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 10 měsíci)

@evelina7728
Dobrý den Evelíno, Váš termín mám prozatím volný. V případě zájmu budu rád, pokud navštívíte můj profil, kde naleznete různé reference. S pozdravem, Ján Senčák
22. dub 2015 v 18:57  •  www.sencak.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
piperjana
5
Registrovala se 27. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 28 příspěvků. Má 3 přátele. Region Ostrava.
  • Svatba byla 16. srpna 2014
    Kravaře, Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
piperjana
5
Registrovala se 27. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 28 příspěvků. Má 3 přátele. Region Ostrava.
  • Svatba byla 16. srpna 2014
    Kravaře, Region Opava
 Dobrý den, za sebe doporučuji Martina Kubečku.
22. dub 2015 ve 22:30  •  Svatba byla v srpnu 2014  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
davidkorsa
David Korsa
David Korsa PRO

Foto a video - Region Brno
4

“Ten pocit, když se už pravidelně opakuje feedback: "moc jsme si s tebou to focení užili, bavilo nás to..." a " ty fotky jsou perfektní / krásný / super...děkujeme moc!" ...”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
davidkorsa
David Korsa
David Korsa PRO

Foto a video - Region Brno
4

“Ten pocit, když se už pravidelně opakuje feedback: "moc jsme si s tebou to focení užili, bavilo nás to..." a " ty fotky jsou perfektní / krásný / super...děkujeme moc!" ...”
(Před 2 lety)

22. dub 2015 ve 22:46  •  davidkorsa.blogspot.cz  •  To se mi líbí