Zkušený fotograf/ka Kutná Hora 19.9.2015

Dobrý den, hledáme šikovného fotografa/fotografku na naši svatbu v Kutné Hoře 19.9.2015, focení příprav + obřadu + možná hostiny. Ideálně někdo, kdo již v Kutné Hoře fotil. Chtěli bychom pěkné fotky v exteriéru i interiéru (Vlašský Dvůr), takže světelná výzva ;-) Moc děkujeme za případné nabídky a těšíme se! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný a budu rád, podíváte-li se na mé svatební portfolio.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné odpoledne, protože jsem v Kutné Hoře několikrát fotila a Váš termín mám ještě volný, zasílám zprávu. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, V Kutné Hoře jsem ještě nefotila, ale výzvy mám ráda stejně jako Vy :-) Den mám volný a pokud se ozvete, budu moc ráda. Hezký večer. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
hezký večer, v kutné hoře jsem fotila několikrát, ve sv.Markétě, Národní galerii u mostu se sochami a ještě jeddné oddací síni klasicky využívané matrikou. Ráda vám svatební den nafotím.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Velmi rád Vám svatbu nafotím. Domnívám se, že zkušenosti mám a poradím si i s novou lokalitou. Těším se na osobní setkání Tomáš Wolf
Odpovědět
Profilova fotka
Mohu nabídnout volný termín...s pozdravem Petra Jansová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Budu ráda když se podíváte i na moje webové stránky. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?