Zdravím vás všechny, sháníme fotografa na 15.08.2015. Svatba se bude konat v jižních Čechách.

Profilova fotka
Konkrétně pak na zámku Pluhův Žďár. Nevíte prosím někdo o fotografovi na celý den? Také bychom měli zájem o videozáznam z našeho velkého dne :-) . Všem předem moc děkuji. Krásný den. Zdravím Deny
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Ráda Vám nabídnu své služby, samozřejmostí je fotografická smlouva. Při včasném zamluvení termínu a zaplacení zálohy je možná sleva; při doporučení (a proběhlém focení) taktéž. Ke každé svatbě přistupuji individuálně, se snoubenci se setkávám a domlouváme detaily a možnosti. Je také možnost fotografií "na zkoušku" + fotografií v přírodě, městě či ateliéru - tyto fotografie se pak mohou promítat při hostině, je to velmi oblíbené. Fotím převážně v plzeňském a jihočeském kraji. Nefotím jen digitálně, na svatby s sebou vozím i různá překvapení, která vždy novomanžele potěší a všichni se na chviku "zastaví" :-) Pokud Vás má nabídka zaujala, kontaktujte mne prosím zde na Beremese. Naleznete zde i odkaz na můj web, kde je přibližný ceník. (Celodenní focení za cca 6500,- , možnost i předsvatebního focení za 800,- // při rychlém zamluvení a zaplacení zálohy sleva 1000 Kč) Přeji Vám úspěšné přípravy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslala jsem vám zprávu interní poštou......
Odpovědět
Profilova fotka
@denyapavlik DObrý den, také máte zprávičku...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, budu rád, podíváte-li se i na mé svatební portfolio.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, hlásíme volno a posíláme Vám SZ. J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín, můžete se podívat na web a profil, pokud Vás fotky zaujmou, ozvěte se.. Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, mám Váš termín také volný a jsem z jižních Čech ;) Přeji hezký večer Vráťa :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Deny, tento termín se mi právě uvolnil, proto mohu i já nabídnout své služby. Více info naleznete ve zprávě ;) Vašek
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, Dovolím si také nabídnout své služby. Reference od manželů najdete na mém profilu, nebo na FB stránkách. Termín mám zatím volný, třeba Vás můj styl a ceník, obojí na stránkách zde pod čarou, osloví. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf+kameraman (2 lidé) Pluhův Žďár známe z loňska, krásné místo s pohodovou atmosférou a výbornou svíčkovou. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi Vám nabídneme naše služby. Na naší webové prezentaci naleznete naší práci. Budeme rádi, když se ozvete. Hezký den. Zdeněk Krejcar - fotograf - AP FOTOSTUDIO
Odpovědět
Dobrý den, poslala jsem Vám nabídku interní poštou. Pavla Bártová
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme zatím volný. Pokud se Vám bude naše práce líbit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi odpovíme na Vaše dotazy. S pozdravem David a Klaudie
Odpovědět
@denyapavlik Vynikající fotograf je Lukáš Šámal a kameru perfektně ovládá Václav Flíček z Lišova. Určitě je kontaktujete. Budete max. spokojeni.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vás oslovili s naší kreativní službou - pokud se Vám zalíbí naše tvorba budeme potěšení, když nás kontaktujete. Fotíme i natáčíme jako jeden tým :-) Více než slova je láska k fotkám, kterou Vám můžeme zrealizovat. Děkujeme za přečtení těchto pár řádek a zhodnocení naší srdeční tvorby <3 K&J
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?