Volný fotograf 22.4.2017 Kolín

Profilova fotka
Najde se volný fotograf na 22.4.2017 pro moc milý pár a krásný pár, který bude mít svatbu u Kolína? Děkuji Vám za tipy :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín volný. nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, navštivte prosím mé stránky a pokud vás má práce zaujme, ráda přijedu. Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, mám Váš termín ještě volný, kdyby Vás zaujala moje práce. Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji hezký zbytek večera Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termínek máme volný. Neváhejte nás kontaktovat. Budeme se na vás těšit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Protože milé a krásné páry fotím fakt rád, tak kdyby se Vám s partnerem líbila moje práce, můžu :-). Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Mockrát všem fotografům děkuji!!!! Vše přeposílám kamarádce a už některým z Vás píše. Jste moc šikovní !!!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volno, můžete navštívit web.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu moc rád, když se podíváte na můj profil a tvorbu. Pokud Vás má práce zaujme neváhejte se na mě obrátit. Budete-li mít dotaz rád Vám na něj odpovím. S pozdravem Vojta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám ještě volný. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@andrejka_the_bride Dobrý den, Váš termín mám volný. :) Budu velmi rád, pokud si prohlédnete mé svatební portfolio - odkaz na web je hned pod vloženou fotkou. Případně se stačí již jen ozvat. S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také si dovolím nabídnout naše služby. Veškeré balíčky, ukázky a ceny najdete na našem webu, nebo facebookovém profilu. Krásný den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a rád Vám jej nabídnu. Přikládám pár fotografií pro představu o mé tvorbě. S přáním krásného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den. Fotografuji svatbu jako dokument. Koukněte, prosím, na mých stránkách (viz. odkaz níže) na videoukázku, jak vypadá výsledné tištěné album. Pečlivě si jej, prosím, prohlédněte. Videoukázka Vám řekne více, než množství slov. Získáte představu o stylu, jakým fotografuji, o rozsahu alba apod. Pokud Vás album "chytne", pak jsem Váš. Jsem vystudovaný fotograf. Těším se na případnou spolupráci Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé služby, veškeré informace, ukázku moji tvorby, ceník,a kontakt najdete u mě na webových stránkách. Dubnové termíny nabízím za mimosezonní cenu. S pozdravem Míra
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?